Z poziomu serca

Nasze serce jest elektryczne, a kiedy je aktywujemy, kiedy zaczyna spójnie bić, zaczyna wytwarzać pole, energię lub częstotliwość do trzech metrów szerokości. Ta częstotliwość niesie ze sobą informacje. To właśnie na tej częstotliwości jest mozliwe tworzenie naszej przyszłości, naszego dobrobytu bogactwa czy zdrowia. Częstotliwość cierpienia może nieść tylko myśli równe cierpieniu. Tak więc, jesli żyjemy w cierpieniu i jesteśmy uzależnieni od emocji zwiazanych ze stresem, energia która się z nim wiąże opuszcza nasze serce i jest zastępowana dawka adrenaliny.

Zatem musimy nauczyć się jak przełamać to empcjonalne uzależnienie. I tak jak w przypadku każdego uzależnienia, nasze ciało będzie pragnelo tego do czego jest przyzwyczajone. Nasze ciało będzie dosłownie mówić, “No chodź. Daj mi jeszcze trochę więcej cierpienia, trochę osądu.” Ciało “chce” je czuć, by moc wrócić do starego, znajmoego mu stanu.

Złamanie tego uzależnienia, uzaleznienia od emocji przetrwania wymaga wysiłku. Gdyby to było łatwe, każdy z nas by to robił z latwoscia.
Kiedy ludzie uwalniają się z łańcuchów tych emocji i niespójności, ich serce i ich mozg zaczynaja stawać się spójne.

Zatem jak tworzyć przyszłość? Poprzez tworzenie jasnej intencji, która jest funkcją mózgu i wzniosłych emocji, która są funkcją serca. Kiedy możemy wyprodukować obie te rzeczy, tworzymy energetyczny wzór. Nasze ciało zaczyna faktycznie emitowac inne informacje, inną energię. A kiedy następuje synchronizacja pomiędzy naszym mózgiem i sercem, to energia z serca idzie prosto do mózgu. Teraz serce wzmacnia mózg. Badania pokazują, że podstawowy uraz mózgu może być zresetowany, gdy zaczniemy otwierać nasze serce ❤️❤️❤️.

Czy jestescie gotowi by zacząć tworzyć swoja przyszlosc z poziomu serca?

Joe Dispenza

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry