ZEN PODRÓŻE

podróże transformacyjne
~ powracanie i docenianie przeżyć

Nigdy nie bądź jak turysta, który widzi to, co przyjechał zobaczyć.
Bądź jak podróżnik, który widzi to, co ma przed oczami.
Nastaw się na tolerancję, kompromis czy zmienność pogody, a przywieziesz wspaniałe wspomnienia.

Wyjazdy indywidualne i grupowe

podróże szyte na miarę

Potrzebujesz pomocy w organizacji swojej podróży? To bardzo dobrze trafiłeś!

Nie ważne czy ma to być krótki weekendowy wypad czy też daleka podróż. 
Z chęcią pomożemy zorganizować Ci twój wymarzony urlop!

Specjalizujemy się na terenie Polski, Holandii i Tajlandii.

W ofercie są również wyjazdy rozwojowe. Zapoznaj się z naszą ofertą!

Podróże

rozwojowe

Oferujemy podróże rozwojowe
w Polsce, Holandii i Tajlandii.

Podróżując przez świat i poszukując piękna, musimy nieść je ze sobą, inaczej nigdy go nie odnajdziemy.

Podróż trzeba poczuć każdym swoim zmysłem, wsłuchać się w szum morza, uliczny gwar, ptaka turkającego nad tobą, czy w ciszę, która w każdym zakątku świata kiedyś nastaje, choć czasem na bardzo krótko.

Dopiero podróżując widzisz jak niewiele miejsca zajmujesz w świecie, bo podróżowanie uczy też skromności, to dopiero tam tak naprawdę poznajesz siebie i odnajdujesz samego siebie.

Miejsca docelowe

HOLANDIa

Rotterdam, Scheveningen, Veluwe

POLSKA

Kraków i Zakopane

TAJLANDIA

Bangkok, Pattaya, Kho Larn

Nasze pakiety

Srebrny

pakiet
 • Transfer z lotniska
 • Rezerwacja noclegów
 • Atrakcje
 • Sprawdzone adresy

DIAMENTOWY

pakiet
 • Transfer z lotniska
 • Rezerwacja noclegów
 • Atrakcje
 • Sprawdzone adresy
 • Rezerwacja lotu/innego środka transportu
 • Warsztaty rozwojowe

ZŁOTY

pakiet
 • Transfer z lotniska
 • Rezerwacja noclegów
 • Atrakcje
 • Sprawdzone adresy
 • Rezerwacja lotu/innego środka transportu

Powąchaj kwiat, przytul dziecko, nakarm biednego psa, pomóż bezbronnej istocie, pójdź za mnichem, wsiądź do tuk-tuk-a, wejdź do świątyni, usiądź na krawężniku..

REZERWACJE

jak to działa?

1. SKONTAKTUJ SIĘ

Skontaktuj się ze mną przez fanpage na Facebooku lub mailowo.

2. WYPEŁNIJ FORMULARZ

W wiadomości napisz gdzie chciałbyś się wybrać, w ile osób, w jakim terminie oraz jaki budżet możesz przeznaczyć na osobę. Ja postaram się jak najszybciej odpisać na Twoją wiadomość i pomóc Ci w zorganizowaniu wycieczki lub wakacji.

3. WYBIERZ PAKIET

Zapłać i ciesz się wakacjami.

Holandia

ROTTERDAM

Nie bez powodu Rotterdam jest postrzegany jako miasto światowe. Pierwszą rzeczą, którą zauważysz, gdy podjedziesz, jest nowoczesna panorama z drapaczami chmur, lustrzanymi wieżami i budynkami o wyjątkowej architekturze, w tym głównym dworcem kolejowym w Rotterdamie. Położenie nad wodą sprawia, że Rotterdam jest wyjątkowy.

Veluwe

Intensywny relaks na Veluwe. Na Veluwe możesz całkowicie się zrelaksować! Każdy robi to na swój sposób: jeden z kieliszkiem dobrego wina z regionu na tarasie, drugi aktywnie relaksuje się podczas długiego spaceru lub jazdy rowerem. Przyjedź i zobacz dziką przyrodę w spokoju w jednym z wielu rozległych rezerwatów przyrody, a następnie znajdź przytulność w tętniących życiem malowniczych miasteczkach.

Scheveningen

To połączenie plaży, morza, molo, bulwaru i oczywiście Barbarossy sprawia, że Scheveningen jest tak wyjątkowy. Te pięć składników stanowi podstawę niezapomnianego dnia na plaży. W Scheveningen Bad można oddychać morskim powietrzem, zrelaksować się, uprawiać sport, odwiedzić różne atrakcje i oczywiście zjeść przekąskę i drinka w barze na plaży Barbarossa.

POLSKA

WARSZAWA

W stolicy Polski znajduje się kilka pałaców i parków. Transport publiczny w postaci autobusów, metra, tramwajów i trolejbusów sprawia, że miasto jest dostępne. Ciesz się widokiem na miasto z monumentalnego Pałacu Kultury i Nauki. Odwiedź zamek królewski i gotyckie, brukowane uliczki i barokowe pałace starego miasta, które zostało zniszczone przez wojska niemieckie, ale teraz zostało mistrzowsko odbudowane. Zabytki na Starym Mieście to pomnik Powstania Warszawskiego i piękne Ogrody Krasińskich. Wybierz się na spacer Traktem Królewskim, aby zobaczyć najlepsze zabytki
Warszawy.

ZAKOPANE

Zakopane, kolebka polskiej turystyki górskiej, położone jest w pięknej dolinie u podnóża Tatr. Dumnie nosi nazwę zimowej stolicy Polski,
ale jest równie atrakcyjny w pozostałych
porach roku. Wielu turystów przyjeżdża tu ze względu na Tatry, ale samo miasto jest również bardzo ciekawe, więc jeśli pogoda jest nieco
mniejsza, na pewno nie będziecie się tu
nudzić. Symbolem Zakopanego jest zdecydowanie
styl architektury zakopiańskiej, który
doskonale współgra z krajobrazem Tatr.

KRAKÓW

Kraków nazywany jest perłą w polskiej koronie. Piękne zabytkowe miasto położone jest nad brzegiem Wisły, królowej polskich rzek. Centrum Krakowa zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO od 1978 roku. Każdego roku miasto przyjmuje niezliczonych gości z całego świata. Kraków jest bogaty w zabytki: Rynek Główny, Drogę Królewską, Barbakan w stylu gotyckim, Zamek Królewski na Wawelu, dzielnicę Kazimierz i wiele, wiele innych. Wzruszająco piękne: krakowskie Stare
Miasto ma kształt łzy. W najwęższym miejscu znajduje się Wawel, gdzie niegdyś mieszkali polscy królowie i królowe.

Tajlandia

BANGKOK

Bangkok ma wiele pięknych zabytków. Głównym powodem odwiedzenia Bangkoku jest przytłoczenie tłumami, cieszenie się życzliwością ludzi i zapoznanie się z najczystszą formą kuchni tajskiej czyli ulicznym jedzeniem. Jedzenie jest pyszne! Nie ma znaczenia, gdzie będziesz jeść i co. Zawsze jesteś zaskoczony. W pozytywnym znaczeniu tego słowa.
Ponadto atmosfera jest świetna! Aby być uczciwym – musisz być w stanie przejrzeć chaos, oszustów i masy turystów. Gdy zdasz sobie z tego sprawę, jest to piękne miasto z podniebnymi barami, kawiarniami, restauracjami, szalonymi przejażdżkami TukTuk i przyjaznymi mieszkańcami.

Pattaya

Pattaya – słońce, morze, plaża – wakacje! To jest uczucie, które miasto reprezentuje i chce reprezentować. Podróżni nie przyjeżdżają tu dla kultury, ale dla ładnej pogody i dobrych imprez. Scena imprezowa. To takie typowe miejsce
„nienawidź lub kochaj”. Jest to jeden z największych i najbardziej znanych nadmorskich kurortów w Tajlandii. Scena restauracyjna tutaj jest na szczególnie wysokim poziomie, plaże bardzo przytulne, a życie nocne jest również bardzo dobrze znane! Miasto zbudowane jest wokół szerokiej zatoki
w kształcie półksiężyca.

KOH LARN

Super ładna okolica. Piękne plaże i czysta woda do pływania i snorkelingu. Zupełnie inny świat jak w Pattaya. Na wyspie Koh Larn znajduje się wiele kurortów, od tanich pokoi po luksusowe zakwaterowanie. Podczas gdy ceny pokoi są nieco wyższe na wyspie niż w Pattaya lub Jomtien, warto spędzić noc na wyspie Koh Larn. Na Koh Larn masz okazję pływać, nurkować, parasailować, wynająć skuter lub po prostu opalać się na plaży. Lunch można zjeść w restauracji położonej obok plaży.
Cały dzień można swobodnie spędzić na
wyspie koralowej. Piękny i relaksujący dzień!

Transformacyjne podróże to coś, o czym marzy wiele osób. Wzbogacają życie i pozwalają odkryć wiele aspektów samego siebie. Oferujemy "doświadczenie" , a nie tylko usługę.