...

Uzdrawiający wpływ muzyki

 Uzdrawiający wpływ mają wysokie częstotliwości muzyki.

Melodie 963 Hz – to częstotliwości Boga, budzą Kundalini, aktywują szyszynkę, oczyszczają aurę.

Muzyka 852 Hz – uwalnia nieświadomą złą energię, otwiera duchowe doświadczenie i głębokie uzdrowienie.

Melodie 741 Hz – oczyszczają duchową aurę i komórki ciała z toksyn i uszkodzeń spowodowanych promieniowaniem elektromagnetycznym.

639 Hz – muzyka na czakry serca, przyciąga miłość i pozytywne wibracje, harmonizuje relacje, oczyszcza aurę.

Melodie 528 Hz – są znane jako częstotliwość naprawy DNA. 528 Hz – to bioenergia zdrowia i długowieczności. Jej wibracje łączą się i rezonują ze wszystkim w nas i wokół nas, zarówno na poziomie materialnym, jak i duchowym.

Rytmy 432 Hz – synchronizują obie półkule naszego mózgu – logiczną i analityczną lewą półkulę oraz kreatywną i intuicyjną prawą półkulę – tworząc coś, co naukowcy nazywają „synchronizacją całego mózgu”, maksymalizując nasz potencjał jako myślicieli, artystów i istot duchowych.

Również muzyka 432 Hz – rezonuje wewnątrz ciała, uwalniając blokady emocjonalne i dostosowując się do bicia serca wszechświata. Ta muzyka zwiększa percepcję, zwiększa jasność umysłu i odblokowuje intuicję. Naturalne wibracje 432 Hz zostały wykorzystane przez Mozarta i włoskiego kompozytora operowego Giuseppe Verdiego. Instrumenty starożytnego Egiptu i Grecji zostały dostrojone do tej częstotliwości harmonicznej.

417 Hz – to częstotliwość zmian i odnowy. 417 Hz zmywa negatywne wspomnienia i wpływy z naszego umysłu i duszy, pomagając nam zmienić naszą perspektywę i zmierzyć się z obecną chwilą z odnowionym duchem.

174 Hz – ma wpływ na emocjonalne i fizyczne uzdrawianie. Jest uważany za naturalny środek znieczulający, łagodzący ból fizyczny poprzez głęboki relaks, a także zapewnia stabilność psychiczną, dając naszemu wewnętrznemu ekosystemowi większe poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Lev

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.