...

Tworzysz, albo pozwalasz na wszystko, co dzieje się w twoim życiu

Masz stały dostęp do niewyczerpanego Źródła Energii. Aby się do niego podłączyć, wystarczy połączyć się z energią MATKI ZIEMI i OJCA-KOSMOSU, wraz z Tobą BOSKIM DZIECKIEM  tworzą pełnie.

Tworzysz świadomie albo pozwalasz nieświadomie na wszystko, co dzieje się w twoim życiu.

Myślę, że każdy wie o tym w swoim sercu, ale często ludzie przekonują się do myślenia, że czynniki zewnętrzne są źródłem ich porażki, rozczarowania i nieszczęścia.

Czynniki zewnętrzne nie określają sposobu życia. Jesteś w pełnej kontroli jakości swojego życia, albo tworząc świadomie lub pozwalając nieświadomie na okoliczności, których doświadczasz.

 

Kiedy słyszę, jak ludzie skarżą się na stan swojego życia (czy to ich problemy z finansami osobistymi, wagą, pracą czy ogólnym niezadowoleniem), lubię pomagać im widzieć rzeczy inaczej.

Jeśli czują że utknęli i nie mogą iść do przodu z jakiegokolwiek powodu, proszę ich o zbadanie zarówno tego, co działa dobrze i co nie działa dobrze w ich życiu. Pomagam zobaczyć, jak dotarli tam, gdzie obecnie są.

Jeśli odczuwasz frustracje dowolnym obszarem w swoim życiu, nadszedł czas, aby coś z tym zrobić.

Z pewnością dzieją się wspaniałe rzeczy, czy to twoja praca, twój romantyczny związek, twoje dzieci, twoi przyjaciele, czy twój poziom dochodów. Twoje osiągnięcia są tak samo ważne, jak twoje błędy.

Po pierwsze, pogratuluj sobie swoich sukcesów a następnie spójrz na to, co nie działa tak dobrze. Co robisz lub czego nie robisz, aby tworzyć te doświadczenia?

Uważaj! Jeśli zaczynasz narzekać na wszystko, na dokonane wybory, musisz zrobić krok wstecz. Sprawdź, czy możesz przestać obwiniać czynniki zewnętrzne za swoje nieszczęście.

Kiedy zdasz sobie sprawę, że ty — i tylko ty — tworzysz swoje doświadczenia, zdasz sobie sprawę, że możesz je odtworzyć i tworzyć nowe doświadczenia, kiedy tylko chcesz.

Musisz wziąć odpowiedzialność za swoje szczęście i nieszczęście, swoje sukcesy i porażki, dobre czasy i złe czasy.

Zbyt często decydujemy się na sukcesy i obwiniamy o porażki innych lub okoliczności. Kiedy jednak przestaniesz obwiniać, możesz wziąć tę energię i przekierować ją, aby skupić się na kształtowaniu lepszej sytuacji dla siebie. Obwinianie tylko zaniża Twoją energię. Wyobraź sobie, przekierować całą energię do pozytywnego wysiłku.

Kilka pomysłów, aby to się stało:

1. Wiara!

Miej niezachwianą wiarę w siebie, na dobre i na złe. Dzięki tobie doświadczysz sukcesów, i dzięki tobie doświadczysz bólu i walki. Brzmi trochę dziwnie, ale przyjęcie tego poziomu odpowiedzialności oznacza to, że możesz robić, zmieniać i być wszystkim. Przeszkody stają się jak małe pagórki do przeskoczenia. Podejmij decyzję, aby zaakceptować fakt, że tworzysz wszystkie swoje doświadczenia.

 

2. Weź nie mniej niż 100% odpowiedzialności

Ludzie odnoszący sukcesy ponoszą pełną odpowiedzialność za myśli, które myślą, obrazy, które wizualizują, i działania, które podejmują. Nie marnują czasu i energii obwiniając i narzekając. Oceniają swoje doświadczenia i decydują, czy muszą je zmienić, czy nie. Stają w obliczu niewygodnych sytuacji i podejmują ryzyko, aby stworzyć życie, które chcą żyć.

 

3. Przestań narzekać

Spójrz na to, na co narzekasz. Naprawdę zbadaj swoje skargi. Bardziej niż prawdopodobne, można coś z nimi zrobić. Inni ludzie, inne rzeczy lub wydarzenia są nie istotne. Chodzi o CIEBIE.

 

4. Dokonaj natychmiastowej zmiany

Czy jesteś niezadowolony z czegoś, co dzieje się teraz? Podejmij samodzielnie kroki, aby to zmienić . Wprowadzenie zmiany może być dla Ciebie niewygodne. Może to oznaczać, że musisz włożyć więcej czasu, pieniędzy i wysiłku. Może to oznaczać, że ktoś się zdenerwuje lub sprawia, że czujesz się źle z twoją decyzją.

Możesz coś z tym zrobić, albo nie. To twój wybór i ponosisz odpowiedzialność za swoje wybory.

 

5. Zwróć uwagę

Szukanie pomocy i wskazówek dla innych jest pomocne, ale nie zapomnij, aby być na bieżąco z sobą — swoim zachowaniem, postawą i doświadczeniami życiowymi. Określ, co działa, a co nie.

 

6. Zmierz się z prawdą i podejmij działania na dłuższą metę

Musisz być gotów zmienić swoje zachowanie, jeśli chcesz inny wynik.

Czy to nie wielka ulga wiedzieć, że można kreować swoje życie jak chcesz? Czy to nie wspaniałe, że twoje sukcesy nie zależą od kogoś innego?

Jeśli potrzebujesz tylko jednej rzeczy, aby zrobić inaczej dzisiaj, niż wczoraj, zrób to tak:

Podejmij w 100% odpowiedzialność za każdy aspekt swojego życia. Zdecyduj się na wprowadzanie zmian, krok po kroku. Po rozpoczęciu procesu odkryjesz, że o wiele łatwiej jest uzyskać to, co chcesz, przejmując kontrolę nad swoimi myślami, wizualizacjami i działaniami.

Warto się DYSTANSOWAĆ od otaczającej nas rzeczywistości, a nie się z nią IDENTYFIKOWAĆ.
Tylko wtedy jesteśmy w stanie postrzegać ją w OBIEKTYWNY sposób. Ćwicz stawianie siebie w roli OBSERWATORA swojego życia.
Z energią Wszechświata można łączyć się poprzez medytację, kontakt z przyrodą i jej współodczuwanie.
Brak akceptacji to zakwestionowanie porządku i harmonii Wszechświata.
Brak zaufania do inteligentnej Energii, która go tworzy i wypełnia, która kontroluje KAŻDY proces.
WSZELKIE AKCJE I REAKCJE mają miejsce za jej przyzwoleniem, są wynikiem konkretnej PRZYCZYNY i mają swój CEL.

Jego zrozumienie jest kwestią poszerzenia Świadomości.

Z naszej strony oferujemy Ci intensywny wibracyjnie kurs online Spirit Of Love.

Poniżs

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.