...

Transformować Rzeczywistość

NIE MA NIC WSPANIALSZEGO niż znalezienie Duszy, z którą możesz się połączyć na bardzo wysokim poziomie i razem TRANSFORMOWAĆ RZECZYWISTOŚĆ, TWORZĄC RAJ NA ZIEMI. Naturalnie piękno i potrzeby są względne, piszę to z mojego aktualnego punktu widzenia, który jest w nieustającym procesie zmian.

Gdzieś na głębokim poziomie podświadomości, będzie Cię ciągnąć do super wyrafinowanego połączenia z drugim człowiekiem. A następnie doświadczenia z nim tego, czego jeszcze nie doświadczyłeś tu na Ziemi, ponieważ skądś to uczucie bardzo dobrze znasz.

TO JEST ABSOLUTNIE MOŻLIWE!

Problem tkwi w ludzkich umysłach, które uwierzyły w tak wiele kłamstw i bzdur, że tkwią na dnie rozpaczy, tworząc jednostkowo i kolektywnie nieustanny rozpad w sobie i wokół siebie!

Jak to jest możliwe, że potrafimy zniszczyć swoje ciała, emocje, myśli i Duszę, pracując na jakiejś własnej czy cudzej wykańczającej posadzie?

Jak to możliwe, że potrafimy konsekwentnie tkwić w skrajnie toksycznym związku, a nie potrafimy otoczyć się troską, miłością i wziąć się w garść?

WYZWALAJĄCY PROCES ŻYCIA?!

Naprawdę, nie masz innego wyjścia, aby stać się człowiekiem szczęśliwym, pławiącym się w oceanie wielopoziomowej wolności i miłości, niż Twoja uczciwa, wytrwała i samodzielna praca NAD SOBĄ. Nie nad mężem, żoną, matką, ojcem, sąsiadką, systemem i czym Ci tylko przyjdzie do głowy, ŻEBY TYLKO NIE ZAJĄĆ SIĘ WŁASNYM ŻYCIEM.

NIE GUB WIARY, AKCEPTACJI I ZAUFANIA!

POŚWIĘĆ UWAGĘ I CZAS NA WEWNĘTRZNĄ TRANSFORMACJĘ. Dzięki czemu w odpowiednim momencie, gdy już będziesz gotowy, uleczony, oczyszczony z traum i schematów, spotkasz na zasadzie rezonansu, osobę tak samo gotową na nowy rozdział życia, jak Ty! Wtedy wspólnie stworzycie związek bez manipulacji i strachu, oparty na najwyższych wartościach. Zbudujecie trwałe i solidne fundamenty pod WSPÓLNY DOM WASZEJ BEZWARUNKOWEJ MIŁOŚCI.

Jako ludzie zbyt często chcemy więcej, niż możemy z siebie dać…

Zatem najpierw zastanów się, ile Ty masz tego piękna i dobra w sobie, zanim przyjdzie ono do Ciebie, ponieważ zasada jest prosta…

PODOBNE PRZYCIĄGA PODOBNE

Ludzie, rzeczy, zwierzęta, jakiekolwiek sytuacje, zawsze Ci coś pokazują, są Twoim lustrzanym odbiciem. Po prostu wszystko zależy od tego czy umiesz patrzeć i widzieć. Gdy wsłuchasz się w ciszę, w swoje ciało, w najświętszą prawdę o sobie, WÓWCZAS USŁYSZYSZ ODPOWIEDZI I ZROBISZ SWÓJ EWOLUCYJNY SKOK.

Twoja ziemska podróż, aż do ostatniego dnia życia Twojego ciała, będzie obfita w doświadczenia.

Dzięki Swojej ogromnej pracy, a następnie transformacji, której dokonasz możesz  zmienić natężenie owych doświadczeń, które w konsekwencji przemienisz z traumatycznych, trudnych i ciężkich na lekkie, przyjemne, kreatywne, doniosłe, poszerzające zmysły i umysł.

Ze swojej strony oferuje grupowe spotkania online na których trenujemy doświadczalnie poszerzanie czującej świadomości.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.