Jedno wielkie Serce

Każdy z nas nim jest.
Toy bricks

Jestem Izabela

 Jestem wyjątkowa ponieważ mam dobre serce, widzę szerzej i potrafię się dzielić z innymi. Jestem inteligenta , zbalansowana i mam mega intuicje.

Pielęgnuje starannie miłość do samej siebie i moje dobre serce dla innych. Wszystko do czego doszłam zawdzięczam tylko i wyłącznie sobie .

Dziękuję sobie za to jaka jestem i doceniam swój potencjał, którym nauczyłam się świadomie dysponować.

Jestem  założycielką i inicjatorką Zen Studio 

Izabela Van Dijk

Jeszcze kilka lat temu żyłam jak większość

Od weekendu do weekendu, w ciągłym stresie, gonitwie, napięciu i lęku. Towarzyszył mi Brak i Strach.

Moja przemiana nie zaczęła się olśnieniem. Raczej mozolną praca nad sobą. Niewygodne wybory, uporczywe wychodzenie ze strefy komfortu.

Przez wiele lat byłam maksymalnie skoncentrowana na pracy i niepostrzeżenie przeżyłam wypalenie zawodowe. Czułam wtedy, że muszę rzucić swoją pracę. Skok w przepaść był jedną z najlepszych decyzji w moim życiu.

Izabela Van Dijk

W międzyczasie wypalało się również moje małżeństwo

Wtedy to była trudna decyzja i gdyby nie moje przebudzenie, mogłabym się  odważyć odejść. Kolejne lata były bardzo trudne, lecz jednocześnie bardzo piękne. Chciałam kochać i BARDZO nie chciałam powielać schematu poprzednich lat. Wiedziałam, że przyszłość i jaką relację wykreuję, zależy wyłącznie ode mnie.

Fanatycznie nurkowałam w głąb Siebie. Wypluskałam się we własnej ciemności i jestem z siebie dumna. Teraz mogę spokojnie powiedzieć, że nic co ludzkie nie jest mi obce. Zmierzyłam się i zaprzyjazniłam ze swoim ego w jego najgorszych odsłonach. Przejrzałam na przelot wszystkie scenariusze kontroli, którymi raczyłam siebie i innych. Spotkałam siebie z przeszłości w potwornych sytuacjach.

Wynikiem tego jest poszerzająca się akceptacja Siebie. Miłość i szacunek do Siebie. A jeśli do Siebie, to także do innych. Po porcji czasu podróżowania po wewnętrznym wymiarze ciemności i olśnień mój związek 3D zmienił się w Miłość z piątego wymiaru.  Spotkałam swojego Shivę czyli świadomego Mężczyznę we własnym mężu. I zaczęła się zupełnie nowa podróż w moim Życiu. 

Izabela Van Dijk
Zen Studio logo
Izabela Van Dijk

Kocham Przyrodę i dobre jedzenie

Aczkolwiek przede wszystkim kocham kreować. Bez tego życie nie miałoby sensu. Bardzo ważna jest dla mnie muzyka. Muzyka ułatwia medytację, bardzo otwiera Serce i pięknie wspiera przepływ Energii. Uwielbiam czytać, malować, spacerować, medytować, sprzątać, dbać o siebie i ogólnie zawsze widzę coś mniej lub więcej fascynującego.  Spacery i sprzątanie moja ulubiona forma sportu oprócz 1 minutowego work-out’u autorstwa  Adamusa Saint-Germain. 

Indywidualność i precyzja, to dla mnie podstawa solidności i wysokiej jakości. Jestem wdzięczna sobie za to, że nauczyłam się jak budować własne wizje, jak dążyć do celu, idąc zawsze własną drogą, mając w głowie myśl:

CO SIĘ NIE DA?

Całe szukanie innych rozwiązań w sytuacjach życiowych, zawodowych też zawdzięczam sobie. Dziękuję sobie, że  kieruje się tym, aby eksponować niestandardowe cechy i iść w stronę tego, czego jeszcze nie ma. Lubię odróżniać się od innych. Nauczyłam się świadomie żyć. Być odważną i podążać za marzeniami. Do czego i Was pragnę zainspirować!

Zen studio powstało jako misja , bo nie dawało mi spokoju. Tworzę wyłącznie na podstawie swoich doświadczeń i informacji, które do mnie przyszły i głęboko ze mną rezonują. Wszystko co tu przeczytasz jest w 100% subiektywne i w 100% z Serca. Na blogu Zen Studia umieszczam posty i kreacje również innych istot. Dlatego proszę Cię zabierz sobie stąd drogi Gościu tylko to, co Cię karmi, wzmacnia, podnosi, inspiruje. Wszystko kwestionuj i  przepuszczaj przez swoje Serce. Czyjeś doświadczenia i twórczość mogą być dla Ciebie tylko drogowskazem.

 

Izabela Van Dijk
Zen Studio logo
Izabela Van Dijk

Uwielbiam zmysłowe wrażenia

Uwielbiam komunikowanie się za pomocą zmysłu DOTYKU, który jest jednym z najbardziej niedocenianych zmysłów. Dotyk ma moc wprawienia w dobry nastrój… poczucia się spokojniejszym i radośniejszym. Dotyk działa kojąco na nasz układ nerwowy. Zastanówcie się, kiedy ostatnio poznawaliście siebie, innych i otoczenie dotykiem? Dbajcie o WRAŻENIOWOŚĆ. 

Trudno kreować… kiedy smutek w sercu. Czy to odpowiedni moment na treści o pięknie, kolorach, zapachach, przyjemnościach gdy są ważniejsze sprawy, gdzie liczy się wolność i życie. Ale oprawcom właśnie o to chodzi abyśmy byli zlani strachem a na to nie można pozwolić. Bo aby pomagać musimy być silni i stabilni.

Dlatego postaram się subtelnie dodać wam otuchy. Bo właśnie PIĘKNO, przyjemność, muzyka, zapach, smak, piękne uczucia zmieniają percepcję… to doskonałe paliwo do BYĆ kiedy jest trudno. 

Izabela Van Dijk
Zen Studio logo
Izabela Van Dijk

W swojej twórczej pracy zajmuję się także projektowaniem, malowaniem abstrakt art, organizowaniem intuicyjnych wypraw do Tajlandii jako bazy i krajów sąsiadujących, dotykiem tantrycznym, świadomym rozwojem.  To wszystko mnie to ekscytuje!

Estetyką kieruję się od dawna i wiem jak łączyć poszczególne szczegóły, aby w efekcie powstał wyjątkowy efekt. Ten kto mnie zna wie jakie doznania funduję.

Tworzę markę, która odpowiada na potrzeby klientów, oferując sesje tantryczne zaprojektowane w zgodzie z moim poczuciem piękna i estetyki, które cechuje wysoka jakość oraz wyszukana elegancja.

LA TANTRA to inny wymiar piękna  taki z głębi… To piękno związane z uważnością na każdy szczegół…  Wciąż w zgodzie z moimi wartościami. W każdej z wyszkolonych terapeutek zostawiłam cząstkę siebie… przejawy mojej kreacji, pomysły i odczucia. Dzięki temu, że naturalnie przychodzi mi rozwój, to towarzyszy mi dążenie do próbowania NOWEGO… 

Po co? Abym zawsze mogła Was zaskakiwać i dawać Wam to, co we mnie najlepsze. Chcę, abyście doświadczając mojej kreacji  czuli radość i aby pozytywnie wpływała ona na Waszą codzienność. Otwórzcie się na nowe, a otrzymacie nowy smak życia.

Zapraszam… do  świata. Piękna, unikatowości i przewrotnych połączeń i niepowtarzalnych doświadczeń. Wszystko to połączone w zgodzie ze mną.  A właściwe połączenia to nie taka prosta sprawa.

Stawianie granic to coś, nad czym jeszcze pracuję i chyba będę jeszcze długo pracowała. Bo tutaj koncentracja jest priorytetowa, a ja jestem typem marzycielki. A więc stale uczę się też koncentracji…   Żyje z WIARĄ w siebie i w to, co robię. A wysoka ENERGIA i pozytywne nastawienie wspierają moje działania.

Izabela Van Dijk
Zen Studio logo
Izabela Van Dijk

A Ty... czy robisz to, co daje Ci radość?

Jeśli jeszcze nie, to na co czekasz?

Izabela Van Dijk
Zen Studio logo
Izabela Van Dijk
Izabela Van Dijk
Zen Studio logo
Izabela Van Dijk