...
Tomasz Baran - ZADBAJ O WŁASNĄ PRZESTRZEŃ

ZADBAJ O WŁASNĄ PRZESTRZEŃ

Witam, ciebie serdecznie w moim kolejnym felietonie. To właśnie w nim chcę ci przedstawić, jak istotnym elementem naszego życia jest zadbanie o własną przestrzeń.

Czym więcej jest w naszym wnętrzu światła, tym wyższe są nasze wibracje, a to właśnie one tworzą tę przestrzeń, w której się znajdujemy.

Zadbanie o własną przestrzeń to przede wszystkim zrobienie kompleksowych porządków w swoim życiu, zaczynając od porządków ubrań we własnej szafie, a kończąc na porządkowaniu myśli we własnej głowie, oczywiście przechodząc przez wszystkie aspekty naszego życia od tych najmniej istotnych, po te, które są dla nas najbardziej istotne, zakładając, że każdy jeden aspekt ma wpływ na ten kolejny, a wszystko ze wszystkim zawsze jest ściśle powiązane.

Jeżeli robimy w domu porządek, to musimy posprzątać wszystkie jego pomieszczenia, a w nich każdy jeden kąt i każde jedno miejsce, tylko wtedy uzyskamy efekt, który jest naprawdę zadowalający. Kiedy ktoś sprząta tylko pobieżnie i upycha gdzieś na szybko ciuchy w różnych szafkach to przecież ten efekt jest marny i szybko robi się jeszcze większy bałagan, gdyż później mamy problem z odnalezieniem danych rzeczy i nasza praca idzie na marne, stają się Syzyfową pracą.

Tak samo jest z naszymi ciałami, fizycznym, eterycznym, umysłem itd. W każdym z nich należy zrobić konkretne porządki, nie omijając żadnego miejsca, żadnej przestrzeni, a później należy utrzymać bez odczuwania cierpienia oraz straty poziom tej czystości, czyli jak najwyższych wibracji światła, które będzie się w nim utrzymywało.

W moim przypadku robienie porządków czyli, robienia sobie miejsca na to, aby mogło mnie wypełnić światło, polegało na wysprzątaniu całej mojej przestrzeni z różnych osób, oraz nie potrzebnych mi już szpargałów, które wszyscy zbieramy przez lata i które bardzo mocno nas ograniczają.

Dam ci bardzo prosty przykład. Jeśli ktoś rozstał się z dziewczyną czy chłopakiem parę lat temu, a dziś jest sam i bardzo chciałby się z kimś związać, ale niestety coś mu ciągle nie wychodzi, to niech sprawdzi, czy w domu nie ma różnych rzeczy, które zostały po naszym eks. Uwaga, okazuje się, że te wszystkie rzeczy pozostawione na pamiątkę, leżą w poszczególnych miejscach w naszym domu, na półkach ulubione fotografie, na łóżkach maskotki, w szafkach lub na ciałach bluzeczki, koszulki i wiele innych rzeczy powodując ciągłe podświadome powroty naszych myśli do przeszłości, a to mój kochany czytelniku powoduje, że nie żyjesz w tu i teraz, tylko sam skazuje się na porażkę w tym temacie.

To jeden z wielu przykładów, dlaczego ktoś nie może zacząć nowego fajnego związku. A więc w tym i każdym innym przypadku proponuję zrobić porządek w swojej przestrzeni.

Mógłbym opisać tu wiele takich przykładów, ale chyba nie o to chodzi. Chodzi o to, abyś poznał ten konkretny mechanizm. A jak już to zrobisz, to nie czekaj tylko rób porządki w każdym aspekcie swojego życia i usuwaj wszystko co ci nie służy, oraz wszystkich, którzy ograniczają twoją przestrzeń i pamiętaj nie pozwól absolutnie nikomu jej zaśmiecać.

Tylko wtedy, kiedy masz porządek i miejsce w swojej przestrzeni, jesteś gotowy na przyjęcie kogoś lub czegoś nowego, tego kogoś lub tego czegoś, co Wszechświat już dawno dla ciebie uszykował i jest dostępne, ale niestety tkwiąc w tym starym bałaganie nie byłeś w stanie przyjąć.

Do zobaczenia w eterze, Tomasz Baran. ✌

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.