...
sens istnienia

Umowa duszy

Wokół okrągłego stołu, siedziały Dusze, aby wybrać kolejną lekcję do nauki.
– Idę na ziemię, aby nauczyć się wybaczać – powiedziała jedna silna i odważna dusza. Inne odpowiedziały przestraszone – Ale to jedna z najtrudniejszych lekcji. Nie możesz się jej nauczyć w jednym życiu. Będziesz cierpieć. Będziemy się o ciebie martwić, ale możesz to zrobić. Pomożemy ci.
Jedna z dusz powiedziała:
– Jestem gotowa towarzyszyć ci na ziemi, aby tobie pomóc. Będę twoim mężem, w naszym życiu rodzinnym będzie wiele problemów przeze mnie, a ty nauczysz się mi wybaczać.
Inna dusza westchnęła:
– Mogę zostać jednym z twoich rodziców, sprawię, że będziesz żyła w trudnym dzieciństwie, a potem będziesz podążała za mną we wszystkim, co zamierzasz robić i nauczysz się mi wybaczać.
A trzecia dusza rzekła:
– Będę jednym z waszych przełożonych, będę was traktować źle, niesprawiedliwie, abyście poznali znaczenie przebaczenia.
Inne dusze postanowiły spotkać się z nią w innych momentach życia, aby zrewidować lekcje.
Każda dusza wybrała lekcję do nauki. Przygotowała plan życia i każda zstąpiła na ziemię, aby wypełnić swój kontrakt duszy.
Każda osoba pojawia się w naszym życiu, kiedy jej potrzebujemy i dlatego, że jej potrzebujemy, mamy nauczyć się lekcji, którą wybraliśmy do nauki w tym życiu. Kiedy rozumiemy wielki plan naszego życia, możemy z większą otwartością przyjmować wszystkie istoty, które wydają się sprawiać, że cierpimy lub irytują nas, ponieważ każda z nich ma swoją rolę do odegrania w naszym planie życia.
Ci, którzy sprawiają, że cierpimy, są często naszymi największymi mistrzami. To nasze otwarcie serca określa świadomość, jaką mamy życzliwość życia wobec nas.
Wszystko, każda osoba, każde wydarzenie ma swój cel. Dlatego nie musimy nikogo ani niczego oceniać. Po prostu musimy przywitać to, co tam jest.
~ Diane Gagnon

1 thought on “Umowa duszy”

  1. Przeczytałam ten artykuł i uważam, że nie do końca jest to prawda. Żeby dobrze określić plan duszy, trzeba polegać na o wiele większej ilości paramtetrów. W tym artykule https://e-wyrocznia.pl/dlaczego-warto-znac-plan-duszy/ opisane jest że trzeba wziąć pod uwagę również prawo przyciągania. Według mnie oprócz tego, trzeba też znać numerologię. Ogólnie jest to o wiele dłuższy temat niż się wydaje 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.