top view of paper figure in form of person with chakras in lotus pose, aroma sticks and colorful

Umiejętność wychodzenia z umysłu

Umysł zapyta się: ale gdzie jest ten mój wyższy aspekt?

Nasza wyższa wersja siebie jest w nas jako inna czestotliwość wibracyjna. Kluczem jest umiejętność wychodzenia z umysłu ale nie poprzez jakieś narzędzia które dają nam tylko jakiś chwilowy komfort a po jakimś czasie zaczynasz wpadać w strumień bezwiednego myślenia i bezwiednego przepuszczania przez siebie różnych energii jako emocji i uczuć.

Ważne jest aby zrozumieć, że my się składamy z paru aspektów energetycznych i one są rozregulowane, nie ma jedności. Możemy je nazwać ośrodkami energetycznymi jako czakry. Gdy są one rozregulowane wtedy umysł nas dominuje. Jesteśmy pogrążeni w świecie zewnętrznym czyli w iluzji.

W iluzji jako matrycy energetycznej, która jest wyobrażeniem w nas samych, naszej wyobraźni. Zmysły które zawiaduje umysł są tak mocno rozbudowane, że my odczytujemy rzeczywistość tylko wzrokiem, słuchem, smakiem, zapachem i dotykiem.

Naucz się zostawiać iluzje tego świata i zagłębiaj się w siebie, w przestrzeń która jest tajemnicą czyli nic nie rozumieniem dla umysłu. Zacznij dotykać tą przestrzeń i w jej wibracji się zanurzać to zaczniesz coraz bardziej żyć poza umysłem czyli poza tym światem. Tylko w ten sposób zaczniesz doświadczalnie rozumieć, że żyjesz w innej rzeczywistości. Twoje zmysły nadal widzą różne rzeczy i nadal wokół Ciebie ludzie żyją tak jak żyją ale Ty będziesz mieć wrażenie, że żyjesz na tym świecie, ale jesteś nie jak z tego świata, ponieważ będziesz mieć wokół siebie zupełnie inną przestrzeń.

Jest to przestrzeń duchowa jest ona niewidzialna ale odczuwalna i jest to przestrzeń która się z Wami po prostu komunikuje. Jest to połączenie dwóch wymiarów na naszej planecie – ducha i materii.

Zaczynasz z tej przestrzeni coraz częściej żyć, staje się ona Twoim królestwem . Doświadczając swojego królestwa wiesz, że cała materia i wszystkie potrzeby, które potrafisz już sobie spełniać są naprawde tylko dodatkiem. Jedynym priorytetem powinno być królestwo czyli jedność z źródłem życia.

Z tej pozycji czujesz się szczęśliwa, szczęśliwy bez powodu zewnętrznego, gdyż z poziomu umysłu człowieka my potrafimy być radośni z jakiegoś powodu czyli potrzebne są nam substytuty zewnętrzne. Natomiast tutaj ten stan extazy, szczęścia jest naturalną energią jako jako eliksir życia z którym zaczynasz mieć łączność tylko dlatego, że nauczyłaś, nauczyłeś się funkcjonować i istnieć poza iluzja w swoim umyśle, wtedy zaczynamy odkrywać raj w sobie.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry