...

Tworzenie nowego świata

Osoby, które żyją poza nieświadomością, poza zewnętrznymi manipulacjami i medialnymi czy towarzyskimi bzdurami, MAJĄ SWÓJ WEWNĘTRZNY UBOGACONY ŚWIAT. Rezonują z radością, śmiechem, odpuszczeniem, zaufaniem, miłością, zabawą, zdrowiem, itd. Nie dotykają ich choroby, nieszczęścia czy kłopoty. A nawet jeśli coś się stanie, radzą sobie z tym dość szybko i bez popadania w obłęd, strach i paranoje. To atuty ŚWIADOMOŚCI I POZIOMÓW WIBRACJI, NA KTÓRYCH FUNKCJONUJĄ.

Nie są oni ignorantami, wiedzą doskonale, że w równoległym świecie, na którym koegzystują, odbywa się coś “dziwnego”, ale w ogóle się tym nie zajmują. Mają świadomość, że EMOCJE, MYŚLI I SŁOWA TWORZĄ TEN ŚWIAT! Więc kreują go w przytomności umysłu, wiedząc dokładnie czego w nim już nie chcą i czego chcą.

Ci ludzie być może dopiero zaczynają go tworzyć.

Dzięki sumiennej pracy, którą wykonali na rzecz swojego wyzwolenia, udało im się dostać do nowej i pięknej przestrzeni. Przestrzeni W NICH SAMYCH. Uczą się jej w pokorze i otwartości.
Należy zaufać procesowi, który w życiu Ci towarzyszy, nawet jeśli coś uwiera czy boli. Gdy jesteś nastawiony na naukę w prawdzie, przejdziesz te wszystkie niewygody.

A na końcu, w wytchnieniu ulgi i w wielkiej zadumie, podziękujesz za te trudne doświadczenia z NAJSZCZERSZĄ WDZIĘCZNOŚCIĄ. W ten oto sposób, otworzysz się na nowe i zupełnie nieznane Ci dotąd sposoby. Będziesz wolny w umyśle, zaczniesz cieszyć się beztrosko, niczym dziecko z najdrobniejszej rzeczy.

DOCENISZ FAKT, ŻE ŻYJESZ!

Staniesz się bogaty wewnętrznie. Będziesz mieć poczucie, że właściwie to dopiero pierwszy raz jesteś w tak prawdziwej i potężnej mocy tworzenia swojej rzeczywistości! WEJDZIESZ W MISTRZOSTWO, JAKO KREATOR ŻYCIA!

Należy zająć się sobą, pracować uczciwie nad staniem się wspaniałym człowiekiem, a cała reszta sobie poradzi.

Cel dla wszystkich jest ten sam: BĄDŹ CZŁOWIEKIEM MIŁOŚCI, CZYŃ DOBRO I SZANUJ WSZELKI PRZEJAW ŻYCIA NA TEJ PLANECIE.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.