...

Sesje toa

Tantra TOA

Chcesz skorzystać z masażu tantrycznego we własnym gabinecie rekreacji masażystki, u Ciebie lub w pokoju hotelowym?

Masaż tantryczny to masaż zmysłowy całego ciała olejkiem, który obejmuje okolice intymne. Pozwól sobie się oddać i ciesz się doświadczeniem. Wszystkie części ciała są objęte w delikatnym i zmysłowym masażu. Używamy neutralnego naturalnego oleju wysokiej jakości. 

Tantra TOA to stale rozwijająca się firma z siedzibą w Rotterdamie, oferująca mężczyznom, kobietom i parom masaże tantryczne. Witamy wszystkich o otwartych umysłach, którzy chcieliby doświadczyć odmładzającej i uzdrawiającej mocy kochającego, zmysłowego dotyku i świadomej pracy energetycznej. 

Wierzymy w piękno człowieka

To czas na przyjemność, odpoczynek i naładowanie nową energią

Tantra TOA

TOA expert to piękna istota

Nasz pogląd na masaż tantryczny? Masaż tantryczny jest jak wielkie ciasto z wieloma warstwami. Możesz zobaczyć wiele różnych możliwości w zależności od tego, co twój terapeuta może dać i co jesteś w stanie wziąć. Dla jednych jest to po prostu relaksujący masaż, dla innych jest to głęboko duchowe doświadczenie lub uzdrowienie. Tantra polega na doświadczaniu tak głęboko, jak to tylko możliwe (na scenie, którą jesteś teraz w tej chwili!) siebie, swojej duszy, swojej istoty.

TOA team to grupa pięknych istot

z których każda ma swoje unikalne dary

Większość członków naszego zespołu to moi idealistyczni partnerzy, których znam i spotykam osobiście na szkoleniach. Współpracuje z tymi, którzy inwestują czas i energię w edukację i doskonalenie swoich umiejętności. 

Cały wszechświat wibruje z przyjemnością i pragnieniem

TOA expertka to kobieta  świadoma, niezależna i mająca Wiedzę. Kobieta  zupełnie wyjątkowa, która rozumie energię i jest świadomościowo i wibracyjnie w miejscu nie do pojęcia dla wszystkich. To kobieta, która czci pełne harmonii połączenie pierwiastka męskiego i kobiecego. Nic niezwykłego, nic nowego – uważam że to najbliższy prawdzie odpowiednik metafizycznej energii, jaki był w stanie do tej pory wyobrazić sobie i zwizualizować ludzki mózg.

Expertki TOA

to masażystki, które specjalizują się w zmysłowych masażach tantrycznych

Panie nie chcą pokazywać się na zdjęciach i szanujemy to! Nasze masaże całego ciała to przede wszystkim zmysłowe masaże relaksacyjne z masażem intymnym. Odbiorca jest bierny podczas masażu i dzięki temu może całkowicie zastanowić się nad sobą i swoim ciałem oraz zrelaksować się. Expertki TOA są wyjątkowo czułe i opiekuńcze i pasjonują się swoją pracą. Pracują z dużą pasją i szczerością, aby nasi klienci czuli tantryczne doświadczenie w najlepszym wydaniu.

Nasz solidny zespół ekspertów

Terapeuta TOA Tantry pracuje wyłącznie dla siebie jako jednoosobowy właściciel prowadzący własną praktyke TOA. Jednak współpracują ze sobą, gdy wymagane są sesje “czterech rąk”, “sześciu rąk” lub par.

Terapeuci TOA są jedyni w swoim rodzaju. Czasami są dostępni dla sesji zarezerwowanej w tym samym dniu, aczkolwiek wcześniejsza rezerwacja jest bardzo idealna, aby zagwarantować sesję. 

Experci TOA Tantra

Beautyful girl with gold glitter on her face and body

Miejsce dla ciebie

Wkrótce więcej…

Beautyful girl with gold glitter on her face and body

Miejsce dla ciebie

Wkrótce więcej…

Beautyful girl with gold glitter on her face and body

Miejsce dla ciebie

Wkrótce więcej…

Beautyful girl with gold glitter on her face and body

Miejsce dla ciebie

Wkrótce więcej…

Dystansujemy się od branży erotycznej i chcielibyśmy zaprosić Państwa do skorzystania z masażu wszystkimi zmysłami z  zadbaną damą o naturalnej charyzmie i ciepłym sercu.

Życie nigdy tu nie miało być tak trudne

Uspokój swoje ziemskie problemy, gdy nasze tantryczne boginie pokażą ci swoją zabawną, delikatną i współczującą stronę, aby pieścić i kusić twoje zmysły. Pozwól jej  poprowadzić Cię do harmonii, wewnętrznego spokoju i ekstazy. Nasza bogini zabierze Cię w prawdziwie czarującą podróż czystej błogości. Wszystko to odbywa się przy użyciu tylko ich charakterystycznego, kochającego, zabawnego, empatycznego i delikatnego podejścia.

 

Obiecujemy, że twoja zmysłowo wykwintna podróż będzie przyjemna, jeśli nie bardziej, niż cel! Nadszedł czas, abyś doświadczył tantrycznej przyjemności w najlepszym wydaniu z Tantra TOA!

Często zadawane pytania?

Sugerujemy dokonanie rezerwacji z co najmniej jednodniowym lub dwudniowym wyprzedzeniem, abyśmy mogli wybrać dogodny termin na spotkanie. Jeśli nie jest to możliwe, zawsze możesz skontaktować się z nami i zamówić masaż tego samego dnia, w którym chcesz przyjść.

Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej ( welcome2zenstudio@gmail.com) lub telefonicznie /wiadomością komórkową (31) 18914476. Po prostu powiedz nam rodzaj masażu, dzień i preferowaną godzinę, abyśmy mogli sprawdzić nasz harmonogram i umówić się na spotkanie.

Możesz przeczytać profile naszych masażystek i wybrać odpowiedniego terapeutę. Mamy również kalendarz, dzięki czemu zawsze możesz go sprawdzić i dowiedzieć się, kto jest w danej chwili na zmianie.

Pracujemy od 9:00 do 21:00 bez weekendów (cały tydzień).

Bez perfum i nadmiernego makijażu, włosy bez żelu i musu. Powstrzymaj się od alkoholu i unikaj ciężkiego jedzenia przez min. 1,5 godziny przed sesjąNie ma nic, co powinieneś zabrać ze sobą, ponieważ mamy wszystko, czego potrzebujesz w naszym studio.

Mamy prysznice i wszystko, czego potrzebujesz w naszym studio. Możesz wziąć prysznic przed i po sesji, jeśli chcesz.

Nagość jest wyrazem otwartości, oznacza, że nie ma się czego wstydzić. Podczas masażu tantra można pozostać w bieliźnie lub nago lub częściowo okrycie sarongiem. To zależy od tego, jak w pełni otwarty czujesz się sobą i jaki rodzaj sesji wybierasz.

Zgodnie z zasadami naszej firmy, klienci nie mogą dotykać masażysty tantra. Prosimy o uszanowanie ich osobistej przestrzeni podczas sesji. Będziemy bardzo wdzięczni za taką postawę.

W naszym studio nie zapewniamy masażu ciała do ciała, masażu Nuru, ciemnej, czerwonej lub białej tantry. Oferujemy dwie formy masażu tantra. Pierwszy z nich jest bez masażu  stref intymnych, a drugi, który nazywa się klasycznym masażem tantra, obejmuje masaż yoni i lingam.

Akceptujemy tylko gotówkę i Pay Pal.

Nikomu nie udzielamy zniżek. Taka jest polityka naszej firmy.

Zawartość przełącznika

nadal masz pytanie?

Napisz koniecznie!

Życie nigdy tu nie miało być tak trudne

Poszukujemy masażystek tantrycznych, które kochają swoją  pracę i lubią pracować samodzielnie. Z nami masz możliwość pracy w zespole ale we własnym gabinecie rekreacji lub u klienta w domu lub pokoju hotelowym. Jeśli nie masz wykształcenia masażystki tantry, ale dotykasz ludzi z entuzjazmem i radością, to trafiłaś we właściwe miejsce. Dajemy Ci wiedzę i praktykę na wewnętrznych szkoleniach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.