...

SZKOŁA TOA

Przebudzenie energii życiowej dla twojej wewnętrznej i zewnętrznej transformacji

Z wyjątkiem miłości, nic, co widzisz, nie pozostanie na zawsze." ~ Rumi

Szkolenie jest osadzone w atmosferze grupy i dotyczy  technik masażu tantrycznego, które pomagają połączyć się z ciałem, rozwinąć zdolność odczuwania przyjemności. Ci którzy opanowują tę sztukę, są nie tylko doskonałymi partnerami, którzy rozumieją i zaspokajają potrzeby swoich partnerów. Wielu z nas jest przekonanych, że zna swojego partnera, ale rzeczywistość jest czasami alarmująca. Boimy się mówić o swoich prawdziwych potrzebach, nie możemy w pełni doświadczyć swoich orgazmów dość często  udając przyjemność.

Świątynia Błogości

Podczas tego szkolenia będziesz intensywnie pracować nad sobą i zrozumiesz różnice między męską i żeńską seksualnością. Nauczysz się, jak ujawnić mistyczny świat podniecenia. Nauczysz się inspirujących technik dotykowych. 

Po zakończeniu tego szkolenia Twój partner nigdy nie będzie chciał nikogo innego!

Szkolenie TOA

Czego można się spodziewać:

Uczenie eksperymentalne – praktyka jest jedyną ścieżką do uczenia się opartego na ciele. Będziesz miał okazję dotknąć modelu, który zaprosimy na warsztaty.

 

Szkolenie TOA

Celem jest droga, sztuka, połączenie, doświadczenie

Uczę cię doceniać, a nawet czcić siebie, jak rozpoznać i wykorzystać swój potencjał . Masaże tantryczne pozwalają doświadczyć! Cała tantra polega na doświadczaniu tak głęboko, jak to tylko możliwe (na scenie, którą jesteś teraz w tej chwili!) siebie, swojej duszy, swojej istoty.

Podejście, które demonstruje budzi prawdziwą kobiecą naturę i daje efekt uzdrawiający, ponieważ opiera się na poczuciu bezpieczeństwa, zaufania, miłości, obecności i głębokiego relaksu. Szkolenie również dla mężczyzn.

Szkolenie zawiera materiały audio i do czytania wspierające Twój proces wzniesienia oraz zajęcia praktyczne odbywające się na terenie Polski lub w Rotterdamie.  Materiały online przerabiasz w swoim tempie. Zajęcia praktyczne trwają dwa dni po 2 x 3h dziennie. Cena szkolenia to 1500 pln Zapraszam do kontaktu. Po ukończeniu szkolenia proponuje możliwość współpracy jako terapeuta Tantry TOA.

 

Moim głównym nauczycielem jest natura i życie – doskonała manifestacja spontanicznego poddania się, przepływu i rozwoju. Jeśli pragniesz zostać terapeutką TOA zapraszam do kontaktu. 

 

Ciesz się podróżą

Napisz do mnie wiadomość 

Jestem Izabela van Dijk miłośniczka Życia. Inspiruje jak żyć lepiej w nowym wymiarze jakości. Jestem głęboko zafascynowana samorealizacją, doświadczaniem energii ciała i znajdowaniem ekspansywnego spokoju w umyśle i sercu. Moja praca przywołuje i inspiruje innych do prowadzenia autentycznego, kreatywnego i celowego życia poprzez uważną pracę samo przywódczą. Moje pasje prowadzą mnie do poświęcenia się przepływowi, autentyczności, współczuciu, mądrości, szczęściu, radości, prawdzie, jedności, a moja silna bezwarunkowa miłość przyświeca wszystkim, z którymi się stykam! Tantra TOA to projekt od serca i  dar dla świata.
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.