...
Red mind

Tantra TOA

to inny wymiar piękna taki z głębi

Szkolenie TOA

Tantra jest wyjątkową formą duchowości, jedną z najbardziej fascynujących, a także najbardziej niezrozumianych. Moje szkolenie jest szczególne ponieważ niesie ze sobą pewną misję. Ma pobudzać zmysły i oswajać z nagim ciałem. 

Szkolenie TOA

Zostaw swoje dane, a my skontaktuje się z tobą wkrótce.
Moc dotyku

Nadszedł czas tantrycznej przyjemności

Poszukujemy masażystek tantrycznych, które kochają swoją  pracę i lubią pracować samodzielnie. Z nami masz możliwość pracy w zespole ale we własnym gabinecie rekreacji lub u klienta w domu lub pokoju hotelowym. Jeśli nie masz wykształcenia masażystki tantry, ale dotykasz ludzi z entuzjazmem i radością, to trafiłaś we właściwe miejsce. Dajemy Ci wiedzę i praktykę na wewnętrznych szkoleniach.

Miejsce uzdrowienia, spokoju i odnowy

Jesteśmy prywatną marką, której celem jest zapewnienie zarówno wysokiej jakości, jak i dostępnej opieki dla naszych terapeutów  klientów. Aby osiągnąć ten cel, zatrudniamy tylko  najlepszych.

Szkolenie możliwe jest w Rotterdamie lub w Polsce. Współpraca na ten moment wyłącznie w Holandii.  Aczkolwiek po odbytym szkoleniu możesz sama zdobyć własnych klientów również.

Open Your Hart Doing Lotus Mudra

Stanowisko profesjonalnego masażysty.

Podejmując u nas pracę jako masażystka, będziesz miała okazję nauczyć się czegoś zupełnie nowego, ciekawego, interesującego. Będziesz pracować z otwartymi ludźmi, którzy mają szerokie spojrzenie na koncepcję masażu.

Twoim zadaniem będzie ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji, ponieważ chcemy, aby nasz zespół był profesjonalny. Jest to praca, w której będziesz mógł wyrazić siebie, a także będziesz mógł podnieść swoje kompetencje.

Jeśli jesteś gotowa na nowe doświadczenia, a Twoja nagość nie jest przeszkodą w wykonywaniu masaży tantrycznych, wtedy praca w naszym zespole jest właśnie tym, czego szukasz. Twoja zmysłowo wykwintna podróż będzie przyjemna.

Wyślij nam swoją aplikację, a my na pewno się z Tobą skontaktujemy. Przejdziesz szkolenie, będziesz pracować w zgranym zespole. Zarobisz pensję, która na pewno cię zadowoli. Dostaniesz pracę, która będzie przyjemna i bezstresowa.

TOA Tantra

Tworzę markę, która odpowiada na potrzeby klientów, oferując sesje tantryczne zaprojektowane w zgodzie z poczuciem piękna i estetyki, które cechuje wyszukana jakość i elegancja.

TOA TANTRA to inny wymiar piękna  taki z głębi… To piękno związane z uważnością na każdy szczegół w zgodzie z jasnymi wartościami. W każdej z wyszkolonych terapeutek zostawiam cząstkę siebie, przejawy mojej kreacji, pomysły i odczucia. Dzięki temu, że naturalnie przychodzi mi rozwój, to towarzyszy mi dążenie do próbowania NOWEGO. 

Pragnę zawsze Was zaskakiwać i dawać Wam to, co we mnie najlepsze. Chcę, abyście doświadczając mojej kreacji  czuli radość i aby pozytywnie wpływała ona na Waszą codzienność. Otwórzcie się na nowe, a otrzymacie nowy smak życia.

Ekstaza to poddanie się sile życiowej, swojej sile życiowej.

Szkolenie TOA

WIERZYMY W PIĘKNO CZŁOWIEKA

Umów się na spotkanie już dziś

welcome2zenstudio@gmail.com

TOA Tantra

Szkolenie jest osadzone w atmosferze grupy lub indywidualnie i dotyczy  technik masażu tantrycznego, które pomagają połączyć się z ciałem, rozwinąć zdolność odczuwania przyjemności. Ci którzy opanowują tę sztukę, są nie tylko doskonałymi partnerami, którzy rozumieją i zaspokajają potrzeby swoich partnerów. Wielu z nas jest przekonanych, że zna swojego partnera, ale rzeczywistość jest czasami alarmująca. Boimy się mówić o swoich prawdziwych potrzebach, nie możemy w pełni doświadczyć swoich orgazmów dość często  udając przyjemność.

Uczenie eksperymentalne – praktyka jest jedyną ścieżką do uczenia się opartego na ciele. Będziesz miała okazję być dotkniętą i dotknąć modelu, który zaprosimy na szkolenie.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.