Szkoła Świadomego Rozwoju – Studio Zen

Kochana Duszyczko!

Znalazłaś/eś się tutaj nie bez przyczyny. Nic w naszym życiu nie wydarza się bez przyczyny.

Jesteś tutaj, ponieważ przyprowadziło Cię tutaj Twoje Wyższe Ja, Twoja intuicja.

Coś skłoniło Cię do zainteresowania się rozwojem osobistym i duchowym. Każda spotkana w Twoim życiu osoba i każde wydarzenie sprawiło, że doszłaś do miejsca, w którym jesteś teraz.

Wzrastasz, ewoluujesz, poznajesz siebie, szukasz odpowiedzi na pytania – “Kim
naprawdę jestem? “ oraz “Jaki jest sens życia? Po co tu jestem?”

Przyszło nam żyć w silnym okresie transformacji. Być może jeszcze tego nie odczułaś/eś, ale wszystko się zmienia. Na lepsze. Nasza planeta ewoluuje.

Na świecie jest coraz więcej świadomych dusz. To znaczy takich, które czują i rozumieją, że pojawiły się tutaj nie bez przyczyny. Wiedzą, że mają do spełnienia pewną misję.

Czują, że nie pasują do świata nastawionego na konsumpcjonizm i materializm. Szukają głębszego sensu życia. Chcą “być” zamiast “mieć”.

Pierwszym krokiem do “przebudzenia” i świadomego kreowania rzeczywistości, było zauważenie, że pewne aspekty Twojego życia wymagają naprawy.

Musisz zdjąć maskę i dotrzeć do tych wszystkich emocji, które przez lata pod nią ukrywałaś/eś. Złość, agresja, strach, smutek, nienawiść… Czasem być może czujesz się wyobcowana/y, niezrozumiana/y przez innych.

Nie potrafisz naprawić relacji z bliskimi i znajomymi. Nie wiesz, w którą stronę
się udać, aby poczuć spełnienie, spokój ducha i…szczęście. I sam/a właściwie nie wiesz, czym to szczęście jest. Bo odkąd za nim gonisz, ono zdaje się ciągle wymykać…

Targają Tobą negatywne emocje. Nie potrafisz poradzić sobie z natłokiem myśli. Próbujesz zachować pozory normalności. Przyklejasz do twarzy uśmiech, udajesz pewną/ego siebie.

Jednak głęboko w Twoim wnętrzu panuje zamęt. Szukasz rozwiązań i próbujesz ulżyć swojej zmartwionej duszy. Z tego powodu weszłaś/eś
na drogę rozwoju duchowego.

Podświadomie czujesz, że to właśnie w ten sposób dojdziesz
do prawdy. Obecnie możesz znajdować się na wielu etapach tej drogi. Być może dopiero na nią wstąpiłaś/eś. Możliwe, że zaszłaś/eś w swojej ewolucji już bardzo daleko. Wiele doświadczyłaś/eś i dużo zrozumiałaś. Jesteś odrobinę bardziej spokojna/y.  Teraz już tylko łapiesz balans i chcesz dotrzeć “jeszcze głębiej”.

Obojętnie na którym etapie tej drogi się znajdujesz – chcę pomóc Ci pójść o krok dalej.

Ja też ciągle jeszcze uczę się i doświadczam życia. Szukam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania i łapie równowagę, kiedy w jakiś sposób zostanie zachwiana.

Jednak jedno wiem na pewno – wszyscy jesteśmy ze sobą w pewien sposób połączeni. Musimy okazywać sobie wzajemny szacunek i bezwarunkową miłość. Pomagać we wzajemnej ewolucji, wspierać się. I to jest właśnie cel  szkoły.

Duszyczko – Siostro, Bracie. Z pokorą i oddaniem chcę zaoferować Ci swoją pomoc.

Chcę, abyś odnalazł/a kontakt z samą/ym sobą. Żebyś potrafił/a odnaleźć kontakt z nadświadomością, intuicją. Nauczyć Cię odnajdywania wszystkich odpowiedzi w swoim wnętrzu.

Wezmę Cię za rękę i poprowadze do zrozumienia pewnych mechanizmów rządzących tym światem. Pomoge Ci znaleźć balans, równowagę.

Zaczniemy od pracy z Twoim “wewnętrznym dzieckiem”. Pokaże Ci, jak docenić i pokochać siebie. Jak przebaczyć sobie. Zauważyć traumy i fałszywe przekonania na swój temat oraz wierzenia dotyczące otaczającej Cię rzeczywistości.

Odnajdziemy to skrzywdzone, niewinne i wyjątkowe dziecko. Podamy mu pomocną dłoń i otrzemy łzy. A następnie przytulimy i pokażemy, jak piękne może być jego życie.

Oferujemy swoje pełne wsparcie. Aż do momentu, gdy zrozumiesz, jak piękną i wartościową istotą jesteś. Jak ogromną masz moc.

W pewnym momencie zauważysz, że wszystko zacznie się zmieniać. Życie nabierze barw.

Odkryjesz, że masz nieograniczone możliwości twórcze. Poczujesz wewnętrzny spokój, spełnienie, wdzięczność. Będziesz radosna/y bez żadnej zewnętrznej przyczyny.

To szczęście popłynie prosto z Twojego serca. Nauczysz się być Tu i Teraz. Świadoma/y swojego nieograniczonego potencjału i wspaniałości.
Otwórz swoje serce i umysł. Chodź z nami. Nie bój się, zaufaj. Będzie cudownie.

Zapraszam Cię do rozpoczęcia tej przygody.

W kameralnym gronie i ciepłej atmosferze, wraz z innymi przyjaznymi i rozwijającymi swą świadomość osobami będziesz mogła/mógł:
● konsultować się z nami,
● poszerzać swoją świadomość,
● wzajemnie wymieniać się z innymi kursantami doświadczeniami dotyczącymi rozwoju świadomości,
● czerpać wiedzę i motywację z doświadczeń naszych oraz innych kursantów, co pomoże Ci oderwać się od niskowibracyjnej “świadomości zbiorowej”,
● otrzymać treściwe i wartościowe materiały w pdf oraz treści audio,
● zdobyć zarówno praktyczną wiedzę na temat mechanizmów, strategii i narzędzi manifestacji, co pomoże Ci w osiągnięciu Twoich celów i pragnień,
● poczuć się wolnym i świadomym swoich celów człowiekiem,
● odnaleźć wewnętrzny spokój,
● usłyszeć głos swojej intuicji.

Pamiętaj, znalazłaś/eś się tutaj nie bez przyczyny. Nie bój się zmian. Chcemy pokazać Ci, jak wieść spokojne i harmonijne życie. Odnaleźć sens życia i nauczyć się kreować swoje życie, tak jak sobie wymarzysz. Jeśli chcesz zmienić świat zacznij od siebie. Zmieńmy go razem.

Co obejmuje pakiet szkoły w miesiącu?

  • Materiały szkoleniowe wprowadzające (pdf lub audio).
  • 2 sesje online w miesiącu .
  • Materiały szkoleniowe uzupełniające (po każdej sesji online).
  • Ciągłe wsparcie dla uczniów szkoły. Wymieniamy wiadomości, odpowiadamy na pytania, dajemy wsparcie.

Jak wygląda płatność i umawianie się na sesje?

  • Abonament 111 zł miesięcznie (cena tak niska, ponieważ naszym największym sukcesem jest wzrost Twojej świadomości),
  • W każdym momencie istnieje możliwość zapisania się lub rezygnacji.
  • To Ty decydujesz, kiedy odbywają się lekcje/sesje online. Możesz odbyć wszystkie sesje online w jednym tygodniu lub rozciągnąć je w czasie. Godziny ustalasz ze mną indywidualnie. Jestem elastyczna i umawiamy się wtedy, gdy jesteś dyspozycyjny/a.
  • Szkoła Świadomego Rozwoju tym różni się od Kursów dostępnych w  ofercie, że sesje w tym przypadku odbywają się w grupach (liczba osób w grupie zależy od tego, ile osób jest dyspozycyjnych w tym samym czasie, co Ty). Podczas Kursów natomiast sesje są indywidualne 1:1.
Przewiń do góry