...

Świadoma Edukacja

ZapraszamY Cię na intensywne otwarcie serca

Przyszło do nas najwspanialsze przebudzenie, jakiego kiedykolwiek doświadczyła ludzkość. Wywołało ogromne zmiany, których możemy być nie do końca świadomi. Przebudzamy się do świadomości. Tylko z sercem i przez serce widać wszystko wyraźnie. Miejscem, w którym dokonują się zmiany, właśnie tu i właśnie teraz, są nasze umysły.

Zaczynamy budzić się do służących nam decyzji i wyborów. To czas wyjścia z chodzenia na kompromisy z życiem. To dbałość o własne wibracje, świadomość  informacji, tworzenie relacji z poziomu serca oraz dbałość o własne zdrowie. To czas odważnego pójścia za głosem serca i swoim powołaniem życiowym. 

CZY CZUJESZ WEZWANIE?

Świat Intuicyjnej Informacji

naszym zadaniem jest ujrzenie siebie jako przejawu większej mocy duchowej

Gdy poznasz anatomię energii, zrozumiesz, że ciało jest przejawem ducha.  Jeśli nie wiesz, jakie myśli tworzą twoje problemy, to znaczy, że akurat dobrze trafiłeś, gdyż kurs ten pomoże ci się odnaleźć.

Świat Intuicyjnej Informacji

To czas odważnego pójścia za głosem serca i swoim powołaniem życiowym

Jeśli czujesz, że potrzebujesz dodatkowego wsparcia na drodze rozwoju, wierzę, że ta oferta jest idealną opcją dla Ciebie. To jest nasz czas, aby żyć życiem, które jest połączone z radością, obfitością, spełnieniem i miłością. Bez względu na to, gdzie jesteś teraz w swoim życiu, wszystko jest możliwe.

Wiedz, że podczas Twojej pracy jesteśmy zawsze duchowo z Tobą

Naszym zdaniem jest tu wszystko co trzeba wiedzieć o życiu, lekcjach, jakich nam ono udziela, i o tym, jak pracować nad sobą.   Jeśli nie wiesz, jakie myśli tworzą twoje problemy, to znaczy, że akurat dobrze trafiłeś, gdyż kurs ten pomoże ci się odnaleźć.

Świat Intuicyjnej Informacji

miłość, duchowość, seksualność połączone ze świadomością!

Jeżeli podejmiesz się wykonywania ćwiczeń stopniowo, krok po kroku  tak jak są one przedstawione w kursie, spostrzeżesz istotne zmiany w swoim życiu. Proponujmy najpierw przeczytać cały kurs. Potem jeszcze raz, lecz już bez pośpiechu, starając się wykonywać każde ćwiczenie możliwie najdokładniej. Nie spiesz się, pracując nad poszczególnymi ćwiczeniami. Poświęć dwa lub trzy dni na przestudiowanie i przemyślenie nie każdego modułu których celem jest zmiana świadomości.

Kurs ma na celu pomóc Ci w podróży do prawdziwego ja i odblokować swój nieograniczony potencjał

 

Lekcje sa w formie e-booka i materiałów audio plus 2 spotkania grupowe online ( 2h ).

Cena kursu ……. pln – przedsprzedaż do odwołania w cenie …… pln. 

Możliwy jest również zakup poszczególnych modułów pojedynczo w cenie……

Dla osób nie posiadających budżetu na zakup kursu udostępniamy możliwość wstępu na  spotkania online wspierające nasza ewolucje  w cenie …… za spotkanie. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.