...
Silne i mądre kobiety

Silne i mądre kobiety

Silne i mądre kobiety nie boją się mówić o swoim umyśle, są odważne. Kochają to, kim są, dobrze się czują w swojej skórze i wiedzą, co do nich należy. Są świadome swoich mocnych i słabych stron, więc zawsze rozwijają się do lepszych wersji tego, kim są. Są otwarte na zmiany, kompromisy i rozwój osobisty. Mają serce ze złota. Nie oceniają ludzi i akceptują ich za to, kim naprawdę są. Nie wyciągają wniosków na temat ludzi, których właśnie spotkały, ani wniosków na temat ich życia.

Silne i mądre kobiety nie rezygnują z ludzi, lecz walczą o nich do końca. Widzą w innych piękno. Zakochują się w nich wraz z ich wadami. A ponieważ widzą w ludziach to, co najlepsze, takie kobiety nazywane są naiwnymi.

Ich oczy widzą piękno w tym, co jest złamane, ich ręce mają czułość do tego, co jest zniszczone.

Czują wszystko.

Czują ból i przyjemność.

Czują szczęście i smutek.

Czują się pewnie i niepewnie.

Czują się spokojne i niespokojne.

Silne i mądre kobiety są empatyczne, ponieważ odczuwają uczucia innych ludzi. Ludzka energia staje się ich energią.  Ludzkie problemy stają się ich własnymi problemami. A ponieważ są one tak delikatnie związane z otaczającymi je ludźmi, są postrzegane jako “wrażliwe”, zbyt emocjonalne”.

Mądre i silne kobiety są namiętne i kochają życie. Uwielbiają dzieci. Szaleją za zwierzętami, jedzeniem, podróżami, muzyką. Ich namiętność do miłości jest mylona z desperacją, ponieważ tak są zaangażowane. Wlewają swoje serce we wszystko, co robią. Ich oczy zawsze świecą. Ich pozytywne nastawienie jest często uważane za zbyt entuzjastyczne lub po prostu fałszywe.

Są troskliwe i myślą o innych. Żywią się szczegółami. Szukają tego, co jest pod powierzchnią. Szukają magicznej strony ludzi, których spotykają. Pamiętają wszystko, co im mówisz, ponieważ zwracają uwagę na Twoje słowa. Zauważają rzeczy o Tobie, których Ty nie zauważasz o sobie. Znają Twoje dziwactwa jak nikt inny. Znają Twoje ulubione rzeczy na pamięć

Takie kobiety są jedną z najlepszych rzeczy, które mogą się komuś przytrafić, ponieważ przedstawiają jemu inny poziom życia głęboki i bardziej znaczący. Pomagają zakochać się Tobie z powrotem w tym kim jesteś i na nowo połączyć się z całym światem. Pokazują Ci, co naprawdę jest ważne w życiu i dlaczego tak się dzieje.

Potrzebujemy takich kobiet na tym świecie, ponieważ sprawiają, że życie jest czymś więcej niż podróżą czy marzeniem, o które warto walczyć. Mądre i silne kobiety powinny być świętowane. Ich głębia powinna być chwalona i rozpoznawana

~ Farah Ayaad

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.