...
Celebracja Piękna

Sesje Toa

Ultra relaksujące, zmysłowe i zmieniające życie doświadczenie

zarezerwuj sesję z nami już teraz na przyszłe podróże!

TOA Tantra pozwala cieszyć się chwilą obecną. Nasze sesje mogą pomóc w uwolnieniu się od głębokiej traumy, bólu fizycznego i psychicznego, ale będą również służyć jako potężna ulga w codziennym stresie życiowym. Klienci mówią, że czują się "lżej" i "jaśniej" po sesji.

Sesje Toa pomogą Ci wzmocnić rodzaj pewności siebie, której nigdy wcześniej nie czułeś. W żadnym wypadku klient nie może dotykać Yoni, Lingam terapeuty podczas żadnej sesji TOA. Żaden terapeuta TOA nie oferuje seksu w żadnej kategorii ani za żadną cenę!

PAMIĘTAJ, ŻE PONIŻSZE CENY RÓŻNIĄ SIĘ W ZALEŻNOŚCI OD EXPERTA, POPYTU I PORY ROKU

Relax
Tantra Toa

Sesja 1

TOA MASAŻ TANTRYCZNY

Praktykujący jest w pełni ubrany. Sesja obejmuje powolne, relaksujące dotknięcia pracujące nad wszystkimi częściami ciała świadomym zmysłowym dotykiem. Jest ultra-relaksująca i zmysłowa. Przywraca optymalny przepływ energii i oczyszcza kanały energetyczne ciała. Praktykujący stosuje powolne i celowe ruchy kończące się całkowitym rozluźnieniem.

Ceny zaczynają się od....... 1 h / pln 250 ....... 90 min / pln 320 ....... 2 h / pln 400 ........ 3 h / pln 600.......

Toa Tantra sensual
Tantra Toa

Sesja 2

TOA MASAŻ TANTRYCZNY W BIELIŹNIE

Praktykujący Tantrę jest ubrany w wybraną przez siebie bieliznę. Ta sesja jest ultra-relaksująca i ultra-zmysłowa. Będziesz cieszyć się głębokim stanem wewnętrznego spokoju i błogości, aby osiągnąć wyższe stany świadomości. Klient nauczy się, jak wykorzystać swoją moc życiową, przynosząc energię do kanałów energetycznych ciała, zwłaszcza do centrum serca, które całkowicie energetyzuje ciało.

Ceny zaczynają się od....... 1 h / pln 330 ....... 90 min / pln 410 ....... 2 h / pln 500 ........ 3 h / pln 700

Extremely sensual.
Tantra Toa

Sesja 3

MASAŻ TANTRYCZNY TOA NAGO, CIAŁO DO CIAŁA

Terapeuta jest nagi. Elementem dodatkowym w tej sesji jest naoliwiony ruch ciała do ciała, który wyrównuje czakry (centra energetyczne) między dwojgiem ludzi tworząc wiele długotrwałej przyjemnej energii. Terapeuci używają również ciała do relaksu i stymulowania wielu punktów energetycznych. Chociaż szybowanie ciała jest super seksowne i stymulujące, nie oznacza to, że terapeuta będzie wykonywał jakiekolwiek czynności seksualne.

Ceny zaczynają się od....... 1 h / pln 410 ....... 90 min / pln 530 ....... 2 h / pln 700 ........ 3 h / pln 900

Back Massage
Tantra Toa

Sesja 4

MASAŻ TANTRYCZNY TOA NAGO, CIAŁO DO CIAŁA, Z WZAJEMNYM MASAŻEM

Tantryczne pocieranie ciała zaczyna się od terapeuty pracującego nad tobą (tak samo jak sesja 4), ale następnie uczy cię niektórych z naszych sekretów masażu tantrycznego i świadomego zmysłowego dotyku. To świetna sesja, aby uzyskać głębsze zrozumienie tego, co oznacza tantra - jak zastosować ją dla siebie i swoich partnerów. W tej sesji potrzeba więcej czasu, więc jest on oferowana TYLKO po 2h lub dłużej.

Ceny zaczynają się od....... 2 h / pln 880 ....... 3 h / pln 1100

TOA TANTRA

Nasz solidny zespół ekspertów

Zen Studio

Toa Expert

Twoje Imie

Zen Studio

Toa Expert

Twoje Imie

Zen Studio

Toa Expert

Twoje Imie

Zen Studio

Toa Expert

Twoje Imie

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.