...

Potencjał -1

Czasy mamy trudne a zatem jest warto sięgnąć do potencjału który jest w każdym z nas.

Przedstawię sposób jak uwolnić ten potencjał.

 

Chcę zwrócić tutaj uwagę, że przedstawiam tu różne fakty i interpretacje czasami inne niż robi to tradycyjna psychologia i medycyna.

Możesz to odbierać za kontrowersyjne i z tym się nie zgadzać, ja to szanuje, każdy ma prawo do własnego zdania. Ja tylko dzielę się własną wiedzą, praktyką i doświadczeniem.

 

Na początek zróbmy to ćwiczenie…..

 

                                                                  1 – zle

Oceń siebie                                               2 – średnio                     Dlaczego ( 2 powody)        

                                                                  3 – dobrze

 

Zdrowie/kondycja                       …………………….                ……………………………………

 

Relacje/rodzina                          ……………………..               ……………………………………

 

Praca/kariera/biznes                  ………………………             ……………………………………

 

Stan posiadania i pieniądze       ………………………            …………………………………….

 

Rozwój osobisty/psychoduchowy…………………….             …………………………………….

 

Od czego zależy realizacja siebie w tych wszystkich obszarach i satysfakcja z życia?

 

  1. Musimy dysponować pełnym potencjałem i  energią do działania.
  2. Sojusz z podświadomością.   Pewnie wiesz, że Twoim życiem kieruje podświadomość, ona jest potężna i ma własne strategie, które często różnią się od Twoich świadomych wyborów i pomysłów na życie.  Po to aby spełniło się to o czym marzysz musisz porozumieć się z podświadomością.

 

Świat ma więcej wymiarów niż te 3 i czas który świadomie postrzegamy. W wyższych wymiarach  jest informacja tego co było, jest i będzie, taka baza danych nazywana Kronika Akaszy. Podświadomość ma dostęp do tej bazy danych i to podświadomość ocenia sytuacje i zdarzenia w Twoim bieżącym życiu porównując je z informacjami w bazie danych. Jeżeli coś, kiedyś,  gdzieś wydarzyło się takiego, że to co podświadomość identyfikuje teraz może powodować stres, przez proste porównanie bo kiedyś to spowodowało stres.To podświadomość blokuje to działanie.  

 

Wyobraź sobie, że dysponujemy metodami identyfikacji tych informacji czyli czytania w tej bazie danych czynników blokujących. Potrafimy także przekodować reakcje na te czynniki jakby była to zmiana oprogramowania komputera. 

 

Ciekawe prawda?

Trzy sekrety sukcesu:

  1. Masz ogromne możliwości. Możesz wszystko ale musisz pozbyć się tego co Cię blokuje.
  2. Samodzielnie nie dasz rady. Potrzebujesz współpracy z potężnym partnerem, Twoją podświadomością
  3. Potrzebujesz dobrego przewodnika. Możesz też uczyć się na własną rękę ale potrwa to o wiele dłużej.

 

Co Cię blokuje?

  1. Historia życia, szczególnie okres od 0 do 7 roku życia. Na drodze życia zbierasz doświadczenia pozytywne i negatywne. Te negatywne pozostawiają po sobie traumy, które są napięciami w ciele i schorzeniami jak również są to blokady w emocjach. Mają one mocno hamujący wpływ na to co się Toba dzieje, blokują Twoje osiągnięcia.
  2. Narodziny. // Zanim się wszystko zacznie jesteś w takim miejscu totalnie bezpiecznym. Co prawda robi się z czasem trochę ciasno, ale nie musisz totalnie o nic dbać. To po prostu nirwana, leżakowanie, czekanie aż czas upłynie i cieszenie się własna egzystencja. Później przychodzi taki moment, że to  miejsce w którym tak dobrze się czujesz, zaczyna się robić za ciasne. I to jest nieprzyjemne doświadczenie, nie masz wyjścia, było dobrze ale przestało.  Instynktownie zdajesz sobie sprawę, że już nie ma powrotu do tego co było wcześniej. W momencie kiedy zaczynają się skurcze porodowe to już zaczyna się prawdziwa klaustrofobia.  I to jest moment kiedy rośnie poczucie zagrożenia bez możliwości wyjścia. Następnie pokazuje się tunel, kanał rodny. Z czasem widać gdzieś tam na końcu światło, wiesz, że musisz sie przedostac do tego światła. To jest prawdziwa walka o życie, przepchnięcie się to nie jest łatwe. To jest bardzo stresujące, ale musisz pokonać tą drogę i jak wyjdziesz na zewnątrz to wtedy doznasz tego, że radzisz sobie z tak potężnym wyzwaniem. No i samo wyjście na świat. Niby fajnie ale to żadna rewelacja. Jest zimno, przeważnie jest za ostre światło, obrywasz w tyłek po to aby zacząć oddychać a jeszcze wcześniej podduszasz się trochę. To wszystko nie jest takie wesołe. Jeszcze parę lat temu dzieci zabierano matka i odwożono do innej sali i to było od razu doświadczenie rozłąki. Jak to wpływa na nasze emocje? Bardzo często bywa tak, że ktoś kto przyszedł na świat w  konsekwencji długiego i ciężkiego porodu, doświadcza tego w życiu, że nic nie dzieje się łatwo. Na przykład osoby które rodzą się dzięki cesarskiemu cięciu bardzo często przeżywają takie sytuacje że kiedy stają przed ważnym wyzwaniem czekają aż przyjdzie  ktoś i rozwiąże problem. Bo maja taki zakodowany program. To się już kiedyś wydarzyło, narastał problem, zrobiło się niedobrze no i ktos przyszedl i uratował. // Skutki długiego i ciężkiego porodu. Jest to wszystko co się dzieje z Tobą w okresie kiedy się rodzisz, kiedy przychodzisz na świat. Czas porodu to jest potężne wyzwanie, to jest wielki stres i trauma. Ma to fundamentalne znaczenie ponieważ jest to doświadczenie które tworzy zręby matrycy emocji. Są ludzie którzy przychodzą szybko i łatwo i przyjemnie, nie pamiętają tego, ale jak to się szybko wydarzy to jest im łatwiej w życiu. Natomiast wszystkie potknięcia, wszystkie zatrzymania i problemy podczas porodu budują się w naszych emocjach na całe życie. I to jest jak z motylem który się wypoczwarza z poczwarki. Trzeba to przejść aby wydostać się na świat rozłożyć swoje ramiona i pokazać swoje piękno. // Skutki cesarskiego cięcia. Niewiem czy wiesz, ale jak się motylowi pomoże w tym doświadczeniu, w jakiś sposób przetnie się ta poczwarkę to taki motyl jest mniej silny. On musi sam o własnych siłach wyzwolić się z tego otoczenia.

 

3. Okres prenatalny

Świadomość pojawia się bardzo wcześnie. Bardzo wcześnie postrzega się różne rzeczy. Brzuch mamy to jest miejsce absolutnego bezpieczeństwa natomiast ty już odbierasz emocje i informacje z tego co dzieje się na zewnątrz. Wyobraź sobie, że mama ogląda horror i wtedy następuje z jednej strony dysonans  a z drugiej powiązanie dwóch rzeczy ze sobą na poziomie automatycznym (neuronowym), że poczucie bezpieczeństwa związane jest z agresja i niedobrymi rzeczami. Ktoś kto przeżył taką historię, horrory, kryminały lub być może kłótnie rodziców w okresie prenatalnym on potem w swoim dorosłym życiu szuka takich konceptów bo dla niego agresja oznacza bezpieczeństwo.

 Okoliczności poczęcia mogą mieć silne skutki w dorosłym życiu. Zdarza się tak, że ktoś poczęty pod wpływem alkoholu może mieć problemy w dorosłym życiu z alkoholem. Mówi pije aby żyć.

4. Historia rodziny czyli pamięć komórkowa.    

            

Replikujemy komórki nawet babć i dziadków wraz z zapisanymi w nich traumami np. są osoby które chcą pozbyć się nadwagi i robią dużo wysiłku w  tym kierunku bez rezultatu. Dlaczego?  Ich komórki  zbierają zapasy. Dlaczego? Dziadek i babcia cierpieli głód w czasie wojny. Wobec tego oni są zakodowani na  to aby zawsze mieć zapas na wypadek kiedy będzie niedobrze.

Inny przykład… może być tak, że pradziadek w czasie kryzysu sprzedał kamienice i następnego dnia okazało się że ta walizka pieniędzy która pradziadek dostał za sprzedanie kamienicy wystarczy na dwa bochenki chleba. Pradziadek np. popełnił samobójstwo. I od tego czasu w rodzinie zakodowany jest taki program, że majątek i pieniądze są tylko źródłem problemów.

5. Historia duszy czyli karma.

Karma to nie jest to samo co historia rodowa, one się spotykają w momencie kiedy przychodzisz na świat, może troszkę wcześniej ale dusza pochodzi skądinąd to nie z rodziny. Misją duszy jest rozwój, wznoszenie się na wyższe wibracje i osiąganie   szczęścia. Dla duszy ważna jest miłość, radość, spokój, ona wzrasta od kreacji. A Twoja dusza ma bardzo dużo do powiedzenia w życiu.  I proponuje odpuścić sobie dyskusje czy w to wierzysz czy nie, to nie ma znaczenia i tak temu podlegasz. Jeżeli zajmujesz się czymś co powoduje konflikt z duszą to znaczy, że robisz coś co duszy nie odpowiada, że nie zgadza się to z celem dla którego jesteś na ziemi to będzie to bardzo ciężko  zrealizować, nie osiągniesz tego czego chcesz.

 

6. Konfiguracja rodzinna i społeczna, relacje z innymi

Każdy zasługuje na swoje miejsce, uznanie i poszanowanie.  Może być w twojej rodzinie czy otoczeniu ktoś o kim nie wiesz i ten ktoś w taki czy inny sposób jest wykluczony z tego miejsca.W jaki sposób blokuje to twój potencjał? Wyobraź sobie, że masz nieznanego ci brata albo siostrę z jakiejś ukrytej taty przygody na boku, zdarza się takie jest życie. Możesz mieć rodzeństwo, które nie przeżyło porodu to tez sie zdarza. Są tacy ludzie którzy mają taki odruch, że kiedy widzą jakiś interesujący ciuch, buty to na wszelki wypadek kupują na zapas bo się przyda po prostu. Wskazuje to na to ,  że w twoich energiach jest poczucie kogos wiecej. // Inny temat tutaj jeszcze to to, że są osoby w naszej rodzinie i otoczeniu które życzą ci  dobrze i są osoby które życzą ci nie koniecznie dobrze z jakiegoś powodu. Niektórzy ludzie potrafią wyrzucić z siebie w bardzo silnych emocjach to co o tobie myślą albo czego ci życzą. Jeżeli życzą źle to jest to energia która może ci przeszkadzać w czymś co chcesz osiągnąć. I możesz wierzyć lub nie czy takie rzeczy mają wpływ ale podlegasz temu wpływowi tak czy inaczej.

 I jeszcze jedna rzecz, czasami zdarzają się takie sytuacje, że w jakimś miejscu, czasami w twoim domu, pracy albo w miejscu w którym często przebywasz pewne istoty których nie widać. Zdarza się, że jeżeli ktoś odszedł za szybko i nieuregulował tu swoich spraw, które miał do uregulowania to jego dusza może utknąć gdzieś pomiędzy światami i może przeszkadzać tym co tu zostali.

 

7. Archetypy – to jest taka wspólna wiedza i pamięć grup, społeczeństw, narodów a nawet ludzkości.   

 

W wielu kulturach prostą manifestacją i zjawiskiem które powodują archetypy jest tradycja. Przechodzi ona z pokolenia na pokolenie i w wielu rodzinach jest tak, że pewne rzeczy się robi no bo tak a pewne rzeczy się nie robi no bo nie. I skutkiem tego jest to że niektóre niekorzystne dla siebie wybory podejmujesz właśnie dlatego, że tak to jest albo tak być powinno. Jak to zrobię to co sobie o mnie inni pomyślą. 

To są właśnie problemy archetypów. I oczywiscie traumy zbiorowe to oczywiście ogromna siła, energetycznie również do tej pory obciążają co po niektóre regiony naszej planety.

 

8. Dom praca i wszystkie miejsca gdzie spędzasz czas. 

 

We wszystkich domach jest mnóstwo kabli i to zarowno jest to sieć zasilająca jak i wszystkie urządzenia podłączone do prądu ale też urządzenia mające własne zasilanie np. telefony komórkowe. To wszystko na nas wpływa. Nie jest to silne oddziaływanie ono przeważnie jest słabe,  ale organy w naszym ciele też generują pole elektromagnetyczne. Jest ono słabe i subtelne ale one są wrażliwe też na słabe i subtelne pola elektromagnetyczne. Samochody elektryczne również promieniują. W budynkach, w miejscach na ziemi rozpoznajemy siatki geopatyczne.  Promieniowanie kosmiczne, może promieniowanie własne ziemi można wyróżnić  takie miejsca gdzie to promieniowanie sie kumuluje szczególnie w węzłach tak zwanej siatki Hartmana i siatki Ku Jego. 

W momencie kiedy węzły tych siatek nakładają się na siebie i ty masz np. łóżko gdzie śpisz w tym miejscu no to może mieć to konsekwencje zdrowotne a na pewno w jakiś sposób zabiera Ci ta energie, ktora byłoby dobrze wykorzystać na to co chcesz od życia. 

A nie życie z ta gęsta energia i przeciwstawianie się jej.

 

Co dalej? 

Ziemia też promieniuje w takich miejscach gdzie sa pod ziemia jakies nierównomierności czy puste miejsca, cieki wodne gdzieś pod ziemia to to wszystko generuje pole grawitacyjne w konsekwencji też pole elektromagnetyczne.  

 

Też przestrzeń w której funkcjonujesz może być lepiej albo gorzej skonstruowana. Zajmuje się tym chińska Feng Shui  i hinduska Wa Saki. Pewne rzeczy w domu czy w pracy powinny być ustawione w taki sposób aby nie zabierały Ci energii a dodawały. 

 

I o zbłąkanej duszy już mówiłam.

 

Dobrze 🙂     c.d.n.

 

 

 

 

 

            

 

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.