...

Podróż do Esencji Twojej Istoty

Zapraszamy Cię do Najważniejszego Spotkania: Spotkania z samym Sobą, w czasie którego odkryjesz, Kim naprawdę jesteś, skąd pochodzisz, po co tu jesteś i – dzięki materiałom zebranym w oparciu o Towarzenie w Drodze do Domu Siebie Tysiącom Ludzi z całego świata – dowiesz się, jak dostrjać się do Przestrzeni Swojego Serca, w której istniejesz w Jedności z Najwyższym Źródłem Miłości.

thailand

Ta niezwykła Podróż do Esencji Twego Istnienia została przygotowana dla Ciebie w formie kursu obejmującego kilka modułów. Na każdy moduł składa się część tekstowa oraz materiały w formie audio/video, w tym m.in. głębokie medytacje, procesy uzdrawiania, które przeprowadzasz w dostrojeniu się do Wewnętrznego Uzdrowiciela, który jest w Każdym z nas. Wysłuchaj tych medytacji, aby całkowicie uświadomić sobie ograniczające przekonania, uczucia oparte na strachu i procesy myślowe, które uniemożliwiają Ci dostęp do Tego, Kim Jesteś.

moduły

1. Kim naprawdę jestem

I dlaczego nie mogę być Tym, Kim jestem? Przeszkody - drzwiami do Siebie. Ten moduł przyniesie Ci głębokie zrozumienie, że Spokój, Lekkość i Otwartość są naturalną częścią Esencji Twej Istoty.

3. esencja twojego serca

Ten moduł poprowadzi Ciebie w Ramiona Miłości, którą jesteś, łącząc Cię z Potężną Esencją Twojego Serca. Odkrywając, Kim jesteś będziesz mógł Żyć poprzez swoje Serce w Absolutnej Zgodzie ze Sobą.

2. synhronizowanie energii

Uzdrawiające spotkania z samym sobą. Jak uruchamiać się do swojego Wewnętrznego Uzdrowiciela?

4. Aktywuj misje i cel duszy

Ten moduł pomoże ci aktywować i powitać Energie Twojego Celu Duszy. Uniwersalne Klucze do Szczęśliwego i Spełnionego Życia.

 Ten kurs balansuje wszystko na świadomych i podświadomych poziomach.

Zapraszamy Cię na intensywną Podróż do Centrum Twojej Istoty, w czasie której dostrajasz się do Mądrości Twojego Serca i z Jego Przewodnictwem potafisz towarzyszyć sobie z Miłością w Każdym doświadczeniu na Drodze Twego Życia na Ziemi. 

Całość kursu - 799 zł.

Jeśli potrzebujesz wsparcia na drodze rozwoju, to ta oferta jest idealną opcją dla Ciebie Dla uczestników kursu organizujemy dwa wspierające spotkania grupowe online na żywo.

Przedsprzedaż - 399 zł.

Prowadzimy przedsprzedaż kursu online z dwoma spotkaniami grupowymi online w cenie promocyjnej 399 pln. Kurs będzie gotowy 1 lutego i od tej daty będzie on do nabycia w cenie 799 pln. Dla osób które wykupiły kurs w przedsprzedaży gotowe moduły beda udostepnione wcześniej.

Zapisy na kurs dokonujemy poprzez email adres: 

 welcome2zenstudio@gmail.com

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.