...
Tomasz Baran - OTWIERAJ SIĘ NA NOWE

OTWIERAJ SIĘ NA NOWE

Witam ciebie w moim kolejnym felietonie, w którym jak zawsze w najprostszych słowach chcę się z tobą podzielić moją wiedzą na temat rozwoju duchowego, w którym najważniejszym zadaniem jest ciągłe poszerzanie świadomości.

Teraz kiedy przeczytałaś/eś tytuł mojego felietonu – OTWIERAJ SIĘ NA NOWE – to wydawało by się, że sprawa jest bardzo prosta, a jednak tak wielu z nas tkwiąc w starych schematach i programach niestety boi się podjąć nawet próby, aby zacząć w swoim życiu robić coś zupełnie nowego niż do tej pory. Problem jest nawet w zmianie swojego wizerunku, a co tu mówić o generalnej metamorfozie, która niewątpliwie może odmienić twoje życie.

Kiedy otwieramy się na nowych ludzi, nowe doznania czy na coś zupełnie odmiennego od tego co mamy w tej chwili, wówczas sami sobie dajemy możliwość odniesienia spektakularnego sukcesu. Kiedy tkwimy w starych przyzwyczajeniach to również my sami odcinamy się od tych możliwości, a monotonia naszego życia pozbawia nas jakichkolwiek płynących w nim radości.

To właśnie w trakcie poznawania czegoś nowego, uruchamiamy w sobie wiele potrzebnych nam do prawidłowego funkcjonowania ważnych emocji, z którymi możemy kreować naszą nową i lepszą rzeczywistość.

W moim domu rodzinnym głównie jadało się polską kuchnię. Kiedy zacząłem spotykać się moją wspaniałą Żoną, która świetnie gotuje to oprócz tej naszej kuchni, bardzo często serwuje ona różne wyszukane potrawy z kuchni całego świata. Więc na początku ciężko było mi się przełamać, aby tylko spróbować coś, co przypomina ci naprawdę nie wiadomo co ? jednak za każdym razem kiedy spróbowałem czegokolwiek moje zaskoczenie było ogromne, a uczta dla podniebienia niezapomniana.

Przykładów na to jak otworzyłem się na coś nowego i pozostało to do dziś w moim życiu jest bardzo wiele i każdy przyczynił się do tego, że poczucie mojej wartości znacznie wzrosło. Nie będę teraz ich wymieniał ani opisywał chodzi mi tylko o to, abyś kochany czytelniku poznał ten prosty schemat w którym również twoja istota może w szybki sposób podnosić w sobie, tak ważne poczucie własnej wartości.

Otwierając się na nowe nasze możliwości odniesienia sukcesu powiększają się z każdym wejściem w coś nowego. Jeżeli czegoś nie spróbujesz to nigdy się nie dowiesz czy jesteś w tym dobry, a może bardzo dobry lub niewiarygodnie dobry, stając się mistrzem w tej konkretnej dziedzinie. Pomyśl zawsze o tym, kiedy gdzieś ktoś zaproponuje ci udział w czymś nowym, a ty po raz kolejny zamkniesz się w sobie i nie będziesz chciał podjąć nawet próby. Bo być może to właśnie to w czym zostałbyś wielkim mistrzem, czego oczywiście życzę tobie i każdemu jednemu człowiekowi na naszej Ziemi.

Do zobaczenia w eterze, Tomasz Baran.✌

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.