moc

Odpowiedzialność

„Kiedy narzekasz, robisz z siebie ofiarę. Zaakceptuj sytuację, zmień sytuację lub opuść sytuację. Wszystko inne to szaleństwo”. – Eckhart Tolle. 

Narzekanie, osądzanie i obwinianie to nałóg. Wszystkie nałogi są wyuczonymi zachowaniami.

 Wszystkich zachowań można oduczyć. 

 

Jeśli naprawdę chcesz wkroczyć w swoją MOC i Uwolnić się od bólu i cierpienia – wtedy podjęcie ZOBOWIĄZANIA WYPUSZCZENIA tego bezużytecznego i pozbawionego mocy zachowania narzekania i obwiniania jest koniecznością. 

 

Kiedy jesteśmy nieświadomi i nie jesteśmy zdolni  tego  zmienić to nie znaczy, że chcemy cierpieć – tak po prostu działa stworzenie.

Również ten wybór jest w porządku. Nie ma dobra ani zła. Każdy ma wolną wolę wyboru. 

 

Cierpienie otwiera drzwi do uzdrowienia i wzrostu. 

 

Kiedy puścisz to uzależnienie nadal będziesz doświadczać sytuacji, w których cierpienie jest alternatywą. Jednak nie będziesz już karmić wzoru. Postanawiasz się z tego uczyć ponieważ TY nie chcesz być ofiarą. 

 

Ponieważ jesteś ZOBOWIĄZANY do wyższego standardu ŻYCIA W INTEGRALNOŚCI ze swoim Prawdziwym Ja – bez względu na to, co dzieje się w świecie zewnętrznym. 

 

Nauczenie się każdej nowej umiejętności zajmuje trochę czasu. 

 

To jak nauka chodzenia. To wymaga czasu. Upadamy. Wstajemy. I pewnego dnia nam się uda. Zaczynamy spacerować bez namysłu. Nadal możemy upaść, ale wiemy, jak wstać i iść dalej.

 

Zawsze jest na co narzekać, jeśli chcemy, i zawsze jest coś, za co możemy być wdzięczni, jeśli chcemy.

 

PRAWDZIWA WOLNOŚĆ, WEWNĘTRZNY SPOKÓJ I HARMONIA czekają na Ciebie – to Twój wybór. 

 

Kiedy będziesz gotowy – chodźmy razem. Krok po kroku. Dzień po dniu. Daj sobie czas. Wszyscy jesteśmy w tym razem. Kiedy się zmieniasz, zmienia się świat. 

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry