jestem izabela

Zwykła kobieta o niezwykłej mocy.

Wszystko do czego doszłam zawdzięczam tylko i wyłącznie sobie .

Dziękuję sobie za to jaka jestem i doceniam swój potencjał, którym nauczyłam się świadomie dysponować.

Jestem wyjątkowa pozieważ mam dobre serce, widzę szerzej i potrafię się dzielić z innymi.

Jestem inteligenta , zbalansowana i mam mega intuicje.

Pielęgnuje starannie miłość do samej siebie i moje dobre serce dla innych.

Jestem  założycielką i inicjatorką Zen Studio 

zen

Wiem, że  się jeszcze dużo  dowiem!

Wszystko we wszechświecie jest w Tobie.... Proś o wszystko samego siebie - Rumi

Robię to przede wszystkim dla siebie.  Nie kieruję się na czytelnika. Nie mam charakteru komercyjnego. Nie zależy mi aby zyskać czyjąś przychylność. Cel jest jasny…. ma mi pomóc układać mój własny świat. Jestem świadoma, że będzie to miało wpływ na innych. Ta przestrzeń wyda nasiona, które trafią tam, gdzie trafić mają. Będzie to jednak jakby skutkiem ubocznym, nie najważniejszym celem Zen Studia.

Jest tak, jak wybierasz! Tylko i wyłącznie!

Jestem łagodną, spokojną, zrównoważoną i dążącą do harmonii kobietą. Mam w sobie wiele ciepła i miłości. Dąże do spokoju, akceptacji oraz tolerancji i tego wymagam także od innych. Jestem szlachetna, empatyczna, wyrozumiała i zawsze postępuje humanitarnie. Wiem, że mam rozwiniętą empatię, intuicję i współczucie. Jestem uczciwa, prosta, serdeczna, skłonna do poświęceń.
Moja wrażliwość, emocjonalność i delikatność sprawia, że niełatwo jest się mi czasami odnaleźć w świecie pozbawionym empatii. Świetnie radzę sobie z emocjami innych, gdyż znam ich przyczynę i potrafię je zrozumieć. Skupiam się na ludziach, którzy mają pozytywną energię, którzy wniosą więcej szczęścia do mojego życia i świata. Mam wysokie standardy wobec siebie i innych, zwłaszcza jeśli chodzi o akty dobroci.

Wolność to stan umysłu

wszyscy jesteśmy polem energii doskonałej

Pragnę z całego serca, by każdy z Was co dnia wyzwalał się coraz bardziej z tej matrycy, krok po kroku otwierał oczy i serce. I przestał się bać. Wszystko co Cię dotyka, jest Twoim ważnym nauczycielem... o ile zechcesz się UCZYĆ W PRAWDZIE... DZIĘKI MOJEJ PRACY, DOŚWIADCZENIOM I W PEŁNI ODPOWIEDZIALNOŚCI  tworzę swoją historię. To moja pasja! Uwielbiam to co jest  spokojne, magiczne, sensytywne, sensualne, kochane i wybalansowane.
Idę w kierunku tego, co jest przejawem zaprzyjaźnionego umysłu DZIĘKI MOJEJ WŁASNEJ INTENSYWNEJ PRACY NAD SOBĄ. Jeszcze bardzo dużo jest przeze mnie do zrobienia... co jest też podniecające. Już nie błądzę po omacku. Mam w pokorze wielkie poczucie, że dokonałam mistrzowskiego cudu dla siebie mojego wielkiego skoku kwantowego!

jesteś bardzo potężną istotą

życie to puzzle

Ty w pełni jako najwyższy potencjał to duch czyli świadomość.... ciało, kobieta i mężczyzna jako przestrzeń

Przewiń do góry