jestem izabela

Jestem  założycielką i inicjatorką Zen Studio

zen

Wiem, że  się jeszcze dużo  dowiem!

Wszystko we wszechświecie jest w Tobie. Proś o wszystko samego siebie - Rumi

Jest tak, jak wybierasz. Tylko i wyłącznie.

Jestem łagodną, spokojną, zrównoważoną i dążącą do harmonii kobietą. Mam w sobie wiele ciepła i miłości. Dąże do spokoju, akceptacji oraz tolerancji i tego wymagam także od innych. Jestem szlachetna, empatyczna, wyrozumiała i zawsze postępuje humanitarnie. Wiem, że mam rozwiniętą empatię, intuicję i współczucie. Jestem uczciwa, prosta, serdeczna, skłonna do poświęceń.
Moja wrażliwość, emocjonalność i delikatność sprawia, że niełatwo jest się mi czasami odnaleźć w świecie pozbawionym empatii. Świetnie radzę sobie z emocjami innych, gdyż znam ich przyczynę i potrafię je zrozumieć. Skupiam się na ludziach, którzy mają pozytywną energię, którzy wniosą więcej szczęścia do mojego życia i świata. Mam wysokie standardy wobec siebie i innych, zwłaszcza jeśli chodzi o akty dobroci.

Wolność to stan umysłu

wszyscy jesteśmy polem energii doskonałej

Pragnę z całego serca, by każdy z Was co dnia wyzwalał się coraz bardziej z tej matrycy, krok po kroku otwierał oczy i serce. I przestał się bać. Wszystko co Cię dotyka, jest Twoim ważnym nauczycielem... o ile zechcesz się UCZYĆ W PRAWDZIE... DZIĘKI MOJEJ PRACY,  EKSPERYMENTAMI,  DOŚWIADCZENIOM, WNIOSKOM I W PEŁNI ODPOWIEDZIALNOŚCI  tworzę swoją historię. To moja pasja. przekonałam się, że to naprawdę działa! Uwielbiam to co jest  spokojne, magiczne, sensytywne, sensualne, kochane,  wybalansowane.
Idę w kierunku tego, co jest przejawem zaprzyjaźnionego umysłu DZIĘKI MOJEJ WŁASNEJ INTENSYWNEJ PRACY NAD SOBĄ. Jeszcze bardzo dużo jest przeze mnie do zrobienia... co jest też podniecające. Już nie błądzę po omacku. Mam w pokorze wielkie poczucie, że dokonałam mistrzowskiego cudu dla siebie mojego wielkiego przeskoku kwantowego!

jesteś bardzo potężną istotą

Namawiam Cię do wejścia w wewnętrzną pracę... ponieważ z tego poziomu i Ty zaczniesz tworzyć swoją magię. Czuję pewność, że zainteresowana jestem PRACĄ WEWNĘTRZNĄ, która dzieje się w spokoju,  bez zajmowania umysłu teoriami, bez nadawania rzeczom i sprawom wielkich znaczeń. Nie potrzebuję jakichkolwiek metod. DzielĘ siĘ tylko i wyłĄcznie własnym doŚwiadczeniem.
życie to puzzle

Ty w pełni jako najwyższy potencjał to duch czyli świadomość, ciało, kobieta i mężczyzna jako przestrzeń.

Przewiń do góry