Intuicyjne Podróże

Witamy w świecie Intuicyjne Podróże, gdzie możemy podzielić się rzeczami, które wywołują uśmiech na naszej twarzy i które sprawiają, że wchodzimy w Purpose. Mamy ponad 10 letnie doświadczenie koncentrując się na rozrywce, wypoczynku i podróżach rozwojowych. Oferujemy naszym klientom „doświadczenie”, a nie tylko usługę. 

Indonezja

Usługi turystyczne obejmują między innymi:

  • Luksus lub budżet rezerwacje hoteli z ekskluzywnymi ulepszeniami i dodatkami

singapore

  • Rezerwacje lotów (ekonomy lub biznesclass)
  • Usługi transportu naziemnego 

Malezja

  • Wycieczki i atrakcje

  • Organizujemy wczasy na każdą kieszeń , z przygodami i coś na spokojnie dla każdego coś dobrego.

Tajlandia

Professional Thai masseuse doing feet relaxation massage

Naszym celem jest tworzenie magicznych doświadczeń podróżniczych. Niech miłość prowadzi drogę!!

Hongkong

Białe piaszczyste plaże i przejrzysta lazurowa woda . Taka jest właśnie Tajlandia. Nie bez powodu stała się ona naszym najpopularniejszym turystycznym kierunkiem.

Tajlandia

Tajlandia zaskakuje na każdym kroku. Bangkok  łączy w sobie tradycję z nowoczesnością miasta. Prawdziwe apogeum kontrastów, które fascynuje zawsze, bez względu na to który raz tam jesteś.

Pad Thai

Obok kolorowych smoków i skromnych drewnianych chatek znajdziemy tu wysokie wieżowce i bogate buddyjskie świątynie. 

Soul

Nasza marka jest stworzona, aby zaoferować obecnym i przyszłym klientom możliwość uchwycenia luksusu mody, podróży duchowych, kulinarnych i rozrywkowych. Pozwól nam stworzyć dla Ciebie intuicyjne doświadczenie już dziś. Twoje wrażenia z podróży nigdy nie będą takie same! 

Tempel

Pattaya jest bardzo wyjątkowa. To miasto, które nigdy nie zasypia i aktywuje ludzi. 

Sunrise

Plaża w Pattaya jest niezwykle urokliwa i sprawia, że zarówno turyści, jak i lokalni mieszkańcy, chętnie wypoczywają w tym miejscu. 

Spirit

Tajlandia to kraj bezpieczny i przyjazny turystom. a cały pobyt nie wypłukuje do cna zawartości naszego portfela. 

Rotterdam

Organizujemy wczasy na każdą kieszeń , z przygodami i coś na spokojnie dla każdego coś dobrego. Naszą miłością do Azji oraz Rotterdamu zarażamy innych.

Azja, a szczególnie nasza ukochana Tajlandia uzależnia! Przyjedziesz raz i będziesz wracać !  Oddaj się naszej opiece zorganizujemy Ci nocleg (i ten tani i ten drogi i ten luksusowy ) , transfer z lotniska , auto , wycieczki , zaręczyny a nawet ceremonię ślubną !  Ty jedynie musisz sobie znaleźć lot i już lub wybrać pakiet z opcją szukania biletu.

Jest coś co Ci się marzy w Azji lub w Holandii? Napisz do nas na pewno jesteśmy to w stanie zorganizować. Podczas Twojego pobytu podpowiemy Ci co zobaczyć, gdzie jechać i co pysznego zjeść.

Jesteśmy gotowi Cię rozpieszczać.

Pattaya

Couple on the beach in Bali Indonesia

Co warto zobaczyć w Tajlandii ? Wszystko. Kultura azjatycka znacznie różni się od europejskiej, dlatego warto chłonąć każdy jej szczegół – od bocznych ulic w Bangkoku, po ociekające złotem świątynie.

Ciesz się podróżą

Napisz do nas wiadomość

Organizatorzy: Izabela i Patrick van Dijk

Izabela Van Dijk