...

Azja Spirit - Lux travel

Witamy w świecie Lux Travel, gdzie możemy podzielić się rzeczami, które wywołują uśmiech na naszej twarzy i które sprawiają, że wchodzimy w Purpose. Mamy nadzieję, że spodoba ci się jazda!!!

Azja Spirit – Lux travel ma ponad 10 letnie doświadczenie na rynku luksusowych podróży, koncentrując się na rozrywce, wypoczynku i podróżach spirytualnych. Jej nisza zawsze oferowała klientom „doświadczenie”, a nie tylko usługę. 

Indonezja

Usługi turystyczne obejmują między innymi:

  • Luksusowe rezerwacje hoteli z ekskluzywnymi ulepszeniami i dodatkami

singapore

  • Rezerwacje lotów (ekonomy lub biznesclass)

 

  • Usługi transportu naziemnego Premium

Malezja

  • Wycieczki VIP

  • Zarządzanie podróżami korporacyjnymi i wycieczkowymi

Tajlandia

Professional Thai masseuse doing feet relaxation massage

Naszym celem jest tworzenie magicznych doświadczeń podróżniczych. Niech miłość prowadzi drogę!!

Hongkong

Białe piaszczyste plaże i przejrzysta lazurowa woda oraz łączące w sobie tradycję z nowoczesnością miasta. Taka jest właśnie Tajlandia. Nie bez powodu stała się ona naszym najpopularniejszym turystycznym kierunkiem.

Tajlandia

Chcesz przejechać się na słoniu, zobaczyć najwyższy posąg Buddy na świecie i zjeść najlepsze owoce morza? Jeśli tak, to na swój wakacyjny kierunek koniecznie wybierz Tajlandię. Kraj ten zaskakuje na każdym kroku.

Pad Thai

Obok kolorowych smoków i skromnych drewnianych chatek znajdziemy tu wysokie wieżowce i bogate buddyjskie świątynie. Prawdziwym apogeum kontrastów jest Bangkok – miasto, które fascynuje zawsze, bez względu na to który raz tam jesteś.

Soul

Nasza marka jest stworzona, aby zaoferować obecnym i przyszłym klientom możliwość uchwycenia luksusu mody, podróży duchowych, kulinarnych i rozrywkowych. Pozwól nam stworzyć dla Ciebie luksusowe doświadczenie już dziś. Twoje wrażenia z podróży nigdy nie będą takie same! Nasz zespół przyjaznych ekspertów z radością czeka na Ciebie.

Tempel

Pattaya jest bardzo wyjątkowa. To miasto, które nigdy nie zasypia i aktywuje ludzi. Podzielone jest na 4 części – północną, południową, wschodnią i zachodnią. Najbardziej luksusowe hotele i apartamenty znajdziemy w północnej części, natomiast amatorzy szaleństwa do białego rana powinni szukać zakwaterowania w centrum.

Sunrise

Plaża w Pattaya jest niezwykle urokliwa. Biały kolor piasku w połączeniu z turkusową wodą sprawia, że zarówno turyści, jak i lokalni mieszkańcy, chętnie wypoczywają w tym miejscu. Wakacje w Pattaya najlepiej zaplanować między listopadem a lutym. Wówczas temperatury nie są aż tak wysokie, a opady deszczu występują rzadko.

Spiryt

Tajlandia to kraj bezpieczny i przyjazny turystom. Oferuje dużą gamę hoteli, gastronomii i atrakcji turystycznych. Dodatkowo ma dobrze rozwiniętą komunikację , porozumiewanie się w języku angielskim zazwyczaj nie stanowi problemu, a cały pobyt nie wypłukuje do cna zawartości naszego portfela. 

Jesteśmy gotowi Cię rozpieszczać

Miasto oferuje również ciekawe atrakcje dla najmłodszych. 

  • Zwiedzanie można rozpocząć od Nong Nooch Tropical Botanic. To propozycja nie tylko dla rodzin z dziećmi. W niezwykle ciekawym ogrodzie botanicznym zwiedzający mają możliwość podziwiania egzotycznej fauny i flory. Na turystów czekają pokazy sztuki walki i tradycyjne ceremonie religijne.
  • Kolejnym obowiązkowym punktem jest Sriracha Tiger Zoo, w którym mieszka około 200 tygrysów. Podobno w ogrodzie zoologicznym znajduje się największa liczba krokodyli na świecie. W zoo odbywają się liczne pokazy i prezentacje.
  • Niedaleko targu wodnego zlokalizowany jest podwodny świat Bang Lamung, którego główną atrakcją są rekiny.
  • Warto również udać się do wioski słoni, gdzie z bliska można przyjrzeć się tym ogromnym ssakom, poznać ich zwyczaje i nawyki żywieniowe.
  • Kilkanaście kilometrów od miasta znajduje się tematyczny park wodny Cartoon Network Amazone Waterpark. Koniecznie należy zabrać w to miejsce dzieci. W parku znajdują się restauracje, więc warto zarezerwować sobie cały dzień na wodne szaleństwo razem z najpopularniejszymi postaciami z kreskówek.

Pattaya

Couple on the beach in Bali Indonesia

Co warto zobaczyć w Tajlandii ? Wszystko. Kultura azjatycka znacznie różni się od europejskiej, dlatego warto chłonąć każdy jej szczegół – od bocznych ulic w Bangkoku, po ociekające złotem świątynie.

Ciesz się podróżą

Napisz do nas wiadomość

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.