jestem ania

Angel
Angel of Good Life

jestem ania i jestem mistrzynią miłości

czym jest miłość ?

Wszystkim. Wystarczy, że wszystko poukłada się, by pasowało. Wtedy ona po prostu jest. Poczujesz.

Poplątane świetlne nici układają się w niej w latający, wielowarstwowy dywan czystego piękna, który się tka, i tka, i tka …

Gdy ona jest to wszyscy których kochasz po prostu są.

Weronika Dąbrowska 

Tworzysz, albo pozwalasz na wszystko, co dzieje się w twoim życiu

Twoja Moc zaczyna się tam, gdzie kończy się Twój lęk. Nic co jest z Ducha nie można zniszczyć.

Jestem po studiach turystyka i rekreacja, ale podróże, które odbywam są wielowymiarowe i przede wszystkim duchowe.

To podróże w głąb siebie ,aby wpuścić światło tam, gdzie wcześniej była ciemność, aby objąć miłością każdy lęk i aby ten lęk rozpuścił się w świetle i miłości.

To są podróże po kawałki mojej Duszy zostawione w przeszłości, zamrożone w czasie, które scalam , aby wrócić do swojej Pełni do swojego wewnętrznego Źródła, do Boskiej Komunii wewnętrznej Kobiety z wewnętrznym Mężczyzną. 

Czym się zajmuje?

Pokazuje innym jak żyć w zachwycie każdego dnia w wewnętrznym spokoju , zaufaniu do Siebie i wewnętrznego prowadzenia. Jak żyć dobrze w zgodzie ze Sobą i całym światem. Co robię każdego dnia, by żyć szczęśliwie w Przestrzeni Miłości, którą kreuje poprzez Serce. Żyć tu na Gai w radości, miłości, pokoju, wdzięczności, w doświadczeniu piękna, szczęścia, zaufania, opieki, prowadzenia i dobra. Mój największy drogowskaz to Serce, Czucie Siebie i przestrzeni oraz Pra-wiedza, którą wciąż pogłębiam poznając Siebie Samą. Moje dary to wrażliwość na piękno, dostrzegania piękna nawet tam , gdzie inni go nie widzą, co w materii przejawia się moimi fotografiami, którymi będę się tutaj chętnie z Wami dzielić. Fotografia to znaczy Malowanie Światłem i tym się zajmuję to mój dar dla Was. Moje zdjęcia są mocno energetyczne, pełne Istot Światła i Kodów Światła, które rozpakowują Pamięć Duszy i pokazują Nową Rajską Ziemię.

Miłość do Siebie , Miłość do Słońca, Miłość do Przyrody , Miłość do swojego Światła i do swojego cienia . Miłość do ludzi. Miłość do zwierząt i całego stworzenia.

Wszystko jest doświadczeniem, ale by się wznosić najpierw trzeba stać mocno na ziemi, ukorzenić się i połączyć swoje serce z Sercem Matki Ziemi, by jak Drzewo rosnąć w Słońcu ku Niebu.

By połączyć swoje Serce z Ojcem Niebo i przepuszczać Kody Światła płynące poprzez Słońce do Matki Ziemi.

Być zarówno ziemską jak i niebiańska Istotą. Odnaleźć złoty środek. Jesteśmy wielowymiarowi, boskimi Istotami utkanymi ze Światła i Miłości i to jest piękne. Z Miłością i Wdzięcznością Anna .

Zapraszam do grupy Angel of Good Life na fb

https://www.facebook.com/groups/250056139835252/?ref=share

Przewiń do góry